Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

11/02/2021

·

495 views


Charles Hoskinson z Cardano omawia aktualizację Hydra

Początkowo Hoskinson mówił o moście konwersji ERC-20 Cardano, który został uruchomiony w dniu 12 września. Jest to również bardzo ważny most, który łączy użytkowników spoza sfery Cardano. W rezultacie, użytkownicy bazujący na Ethereum mogą wykorzystać niskie koszty transakcji i...

Charles Hoskinson z Cardano omawia aktualizację Hydra

Konkurent Ethereum, Cardano, w ostatnim czasie przechodzi wiele zmian. Ostatnią zmianą był hard fork Alonzo, który wszedł w życie we wrześniu. W niedzielę, 31 października, założyciel Cardano Charles Hoskinson zrobił niespodziewane AMA na żywo z Etiopii.

Początkowo Hoskinson mówił o moście konwersji ERC-20 Cardano, który został uruchomiony w dniu 12 września. Jest to również bardzo ważny most, który łączy użytkowników spoza sfery Cardano. W rezultacie, użytkownicy bazujący na Ethereum mogą wykorzystać niskie koszty transakcji i dużą pojemność blockchaina Cardano. Po uruchomieniu mostu konwertującego Cardano, pierwszym migrującym tokenem będzie SingularityNET. Hoskinson zauważa:

SingularityNET jest w trakcie migracji… (tymczasem) ERC 20 converter ma dwa cele, jeden to główny łańcuch. Teraz, gdy Plutus jest tutaj, możemy faktycznie zrobić wiele fajnych rzeczy. Drugim będzie Mamba. Będzie miał naprawdę fajny dwukierunkowy most do Mamby…

Hoskinson dodał, że automatyzacja i mostkowanie są ich długoterminowymi celami w zakresie łatwej wymiany aktywów.

Aktualizacja Cardano Hydra

Założyciel Cardano poruszył również temat jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń związanych z hardforkiem Alonzo, czyli Hydry. Hoskinson zauważył, że obecnie trwają intensywne prace nad aktualizacją.

Założyciel Cardano nazwał również rozwój Hydry “wysokim priorytetem”. W związku z tym Hoskinson poszukuje zespołów, które mogą przyspieszyć i sparalelizować ten proces. Nazywając Hydrę kluczową aktualizacją, Hoskinson wyjaśnia dalej:

Będzie ona w stanie odciążyć dużą część ruchu transakcyjnego, który będzie pochodził ze wszystkich aplikacji, które pojawią się (wkrótce). Gdy PAB wchodzi do sieci, Cardano będzie obciążone ogromną ilością ruchu. Hydra jest do tego niezbędna…

Ponadto, podczas swojego ostatniego AMA, Hoskinson wyjaśnił kilka pytań związanych z Plutus Application Backed (PAB). Jest to “usługa typu off-chain, backend, służąca do zarządzania i obsługi wymagań instancji aplikacji w całym jej cyklu życia”.

Podając swoje najlepsze szacunki dotyczące uruchomienia PAB, Hoskinson powiedział, że może to nastąpić w listopadzie. Wraz z uruchomieniem Plutusa, deweloperzy będą mogli dalej wchodzić w interakcje z smart kontraktami. Podczas gdy Cardano cały czas się rozwija, w ostatnim czasie rosną spekulację i FUD dot. projektu.

Pojawiły się pogłoski, że zwiększenie rozmiaru bloku nie zwiększy ilości smartkontraktów Plutus na blok. Dementując tę pogłoskę Hoskinson powiedział:

To kłamstwo…Jeśli zwiększysz surową ilość pamięci masowej, którą ma blok, to oczywiście możesz mieć więcej skryptów w tym bloku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://beincrypto.pl/charles-hoskinson-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BeInCrypto Polska

See more
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed
BeInCrypto Polska
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed

01/23/2023

·

12 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X