Charles Hoskinson wygrał zakład. Polymarket ma przekazać 50 000 USD na cele charytatywne

1 month ago    104 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Dyrektor generalny Input Output Global i założyciel Cardano Charles Hoskinson ogłosił, że wygrał zakład w wysokości 50 000 USD od zespołu platformy rynku prognostycznego Polymarket. Polymarket założył się, że Cardano nie wyda funkcji smart kontraktów przed 1 października. Hoskinson wybrał organizację charytatywną, na którą Polymarket powinien przekazać pieniądze.

Hoskinson przypomniał zespołowi Polymarket, że po uruchomieniu funkcji smart kontraktów na Cardano będą musieli przekazać 50 000 USD na wybrane przez niego cele charytatywne.

So since @PolymarketHQ lost, they have to donate $50,000 to the charity of my choice. I thought about it and found a small one with a really good heart https://t.co/dIgeqCrEuK

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) September 13, 2021

Wybór Hoskinsona padł na niewielką organizację, projekt o nazwie Magic Yarn z Palmer na Alasce. Na jej oficjalnej stronie internetowej czytamy, że jej działalność skupia się na pomocy dzieciom chorym na raka. Projekt produkuje peruki dla dzieci, które tracą włosy w wyniku chemioterapii.

Zakład został zaproponowany przez Polymarket 15 lipca:

You know what's really funny, Charles? @Cardano still not having smart contracts

We'll bet you $50,000 on Polymarket that you won't have live smart contracts for Cardano $ADA by Oct 1st

Time to put your money where your mouth is, Charles. Winnings go to charity of choice https://t.co/PPDN5oJCEb

— Polymarket (@PolymarketHQ) July 15, 2021

Platforma uruchomiła również stosowny kontrakt na swojej platformie rynku predykcyjnego:

Rynek predykcyjny Polymarket

Rynki prognostyczne, w ramach których których użytkownicy mogą obstawiać wyniki przyszłych wydarzeń, są jedną z opcji w ramach zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Platforma Polymarket umożliwia użytkownikom stawianie zakładów opartych o krypto odnośnie żywiołowo dyskutowanych, ważnych wydarzeń. Dotyczą one polityki, popkultury, zdrowia i urody oraz wielu innych tematów.

Polymarket jest platformą typu non-custodial. Oznacza to, że nie przechowuje środków użytkowników. Zakłady można obstawiać w stablecoinie USDC zabezpieczonym dolarem.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Może Cię zainteresować:

Najbardziej interesują mnie praktyczne zastosowania blockchain i kryptowalut. Głęboko wierzę w tą technologię i z uwaga śledzę zmiany w tym zakresie. Jestem przekonany, że blockchain zmieni świat na dobre i to już niedługo. W BitHub pełnię obowiązki Redaktora Naczelnego. Staram się dbać o to, aby najważniejsze informacje ze świata kryptowalut docierały do Was w szybki i rzetelny sposób. Dostarczam Wam zarówno newsy, jak również dłuższe artykuły. Prywatnie hodluję BTC, ETH, LTC. Interesuję się modelarstwem oraz językiem i kulturą Japonii.


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Bithub

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem