Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

06/21/2022

·

199 views


Charles Hoskinson, Tartışmalı Youtuber İle Son Cardano Röportajını Savunuyor!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Charles Hoskinson, tartışmalı Bitboy ile yaptığı röportajın iyi niyetle yapıldığını ve etkilerini artırmak için yapılmadığını... Daha fazla okumak için Charles Hoskinson, Tartışmalı Youtuber İle Son Cardano Röportajını Savunuyor! ziyaret edebilirsiniz.

Charles Hoskinson, Tartışmalı Youtuber İle Son Cardano Röportajını Savunuyor!
cardano Charles Hoskinson, Tartışmalı Youtuber İle Son Cardano Röportajını Savunuyor! 2
  • Charles Hoskinson, tartışmalı Bitboy ile yaptığı röportajın iyi niyetle yapıldığını ve etkilerini artırmak için yapılmadığını söyledi.
  • Blok zinciri, akıllı sözleşme zorlukları ve güçlü rakipler karşısında bile esneklik yaymaya devam ediyor.

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, son zamanlarda tartışmalı bir röportaj için kendini bir kez daha spot ışığında buldu.

Röportajda matematikçi, kripto fenomeni ve YouTuber Ben Armstrong, diğer adıyla Bitboy ile Cardano hakkında konuştu. Sosyal takipçilerine göre (YouTube’da 1.45 milyondan fazla abone ve yaklaşık 856.000 Twitter takipçisi) Bitboy, en üst sıradaki kripto etkileyicilerinden biridir.

Bununla birlikte, birkaç kripto dolandırıcılığı projeleriyle ilişkisi nedeniyle eleştirildi. İddiaya göre Armstrong, projeleri gerekli incelemeyi yapmadan sadece verdikleri ücret karşılığında teşvik ediyor. Bunlardan biri, sürdürülemez yüksek verimleri nedeniyle eleştirilen DeFi platformu Celsius. Şirket, kısa süre önce likidite sıkıntısı nedeniyle kullanıcı para çekme işlemlerini duraklattı. İronik olarak, Bitboy kısa süre önce projenin hayranı olmasına rağmen, bu karar için Celsius’a dava açma planlarını özetledi.

Hoskinson, Bitboy ile ilişki kurduğu için eleştirildi

Hoskinson’ın Bitboy ile yaptığı röportajın ardından Twitter kullanıcısı @fabian_vBergen, Hoskinson’ın eylemlerinin yalnızca dolandırıcıyı desteklediğini söyledi. Hatta “dolandırıcıya” daha büyük bir platform sağlayacağını söyleyerek röportaj için bir bağlantı yayınlamaya bile karşı çıktı. Diğerleri, Bitboy ile olan ilişkisinin Cardano’yu bir aldatmaca veya pompala ve boşalt planı olarak etiketleyebileceğini söyleyerek benzer eleştirileri dile getirdi.

Misillemede Hoskinson, böyle bir radikalliğin anlaşılmaz olduğunu söyledi. Projeye daha fazla inanan kazanmak için Cardano’nun misyonunu, vizyonunu ve ahlakını iletmeyi amaçladı, diye devam etti.

Hoskinson’a göre, diğer şovlar ve medya kanalları Cardano’yu eleştirdi. Ancak o zaman bile, yine de onlarla röportaj yapacağını iddia ediyor. Ve “eski kafalı” görünse de:

Cardano’nun dünyayı değiştirmek için bir orduya ihtiyacı var ve onu sadece suçsuz ve saftan bahsederek inşa etmeyeceğiz.

Yavaş ama emin

Cardano, kripto para birimi endüstrisindeki yavaş ama emin hareket eden projelerden biri olarak gurur duyuyor. Rakip Ethereum, ağ tıkanıklığı ve yüksek gaz ücretlerinden muzdarip. Kısa süre önce Ethereum, test ağında başarılı bir şekilde çalışmasına rağmen Birleştirmenin bir kez daha erteleneceğini belirtti. Büyük yükseltme, diğer özelliklerin yanı sıra ağın ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Bu arada, Solana zaman zaman kesintilere eğilimlidir. Solana bu yıl beş, 12 ayda yedi kesinti yaşadı. En sonuncusu, bu tür sorunları engellemek için yapılan bir yükseltmeyi duyurmasından yaklaşık iki hafta sonra 1 Haziran’daydı.

Nispeten, Cardano en az kesintiye sahipti ve ücretleri nispeten uygun. Ayrıca, ölçeklenebilirliği kademeli olarak artırarak Nisan sonunda 88 KB blok boyutuna yükseldi. Bu yükseltme, akıllı sözleşme işlevine ek olarak, DApp’lerde bir artış gördü. Cardano, işlevsellik zorluklarına rağmen, 24 Mart itibarıyla çeşitli geliştirme aşamalarında 579 DApp’e sahipti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 96

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/charles-hoskinso...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coin Projesi

See more
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!
Coin Projesi
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!

10/11/2022

·

73 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X