Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/01/2021

·

520 views


Charles Hoskinson’dan Cardano (ADA) İle İlgili Yeni Açıklama: “Bu Bir Zorunluluk”

Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından birisi iken projedeki uyuşmazlık ve anlaşmazlıktan dolayı ekipten gönderilen Charles Hoskinson, daha sonra Ethereum’a rakip olması için Cardano’yu (ADA) hayata geçirdi. Cardano özellikle ilk yıllarında bir hayli sönük olsa da son yıllarda ana ağa da...

Charles Hoskinson’dan Cardano (ADA) İle İlgili Yeni Açıklama: “Bu Bir Zorunluluk”

Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından birisi iken projedeki uyuşmazlık ve anlaşmazlıktan dolayı ekipten gönderilen Charles Hoskinson, daha sonra Ethereum’a rakip olması için Cardano’yu (ADA) hayata geçirdi.

Cardano özellikle ilk yıllarında bir hayli sönük olsa da son yıllarda ana ağa da geçmesi ile beraber adından söz ettirmekte.

ADA İçin Hydra Süreci Başladı

Alonzo hard forku ile akıllı kontrat desteğine de sonunda kavuşan Cardano, buna rağmen hala istenilen noktaya ulaşamadı ve değer kaybetmeye devam etmekte.

ADA fiyatı an itibarıyla 1,92 dolardan işlem görmekte ve ADA bir anda 3. sıradan 5. sıraya kadar geriledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in düşüş yaşadığı anlarda ADA’nın da bundan sert etkilenmesi normal. Ancak ADA’yı daha çok etkileyen bir şey varsa o da kesinlikle ağdaki gelişmelerin durduğu havası.

Alonzo hard forku sonrası yeni bir gelişme duyurusu yapılmadı ancak Cardano ekibi geliştirmelere devam ediyor.

Charles Hoskinson gerçekleştirdiği son soru cevap etkinliğinde Etiyopya gibi Afrika ülkeleri ile işbirliği yaptıklarını vurguladı.

Hoskinson özellikle ADA’nın milyonlarca kişi tarafından kullanılması konusunda yeniliklere imza atmaları gerektiğini vurgulayarak, yeni güncellemeyi duyurdu.

Hoskinson’un duyurduğu Hydra güncellemesi ünlü isme göre bir seçenek değil, zorunluluk. Hydra’nın Alonzo sonrasındaki en heyecan verici geliştirmelerden olacağını belirten ünlü isim net tarih vermese de çalışamların başladığını müjdeledi.

Hydra ile Alonzo’nun tam güce erişeceği vurgulanmakta ve ADA topluluğu artık bunu bekliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/charles-h...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!

last Tuesday at 7:57 PM

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X