Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

08/06/2022

·

211 views


Charles Hoskinson Cardano’yu Eleştirenlere Yanıt Verdi

Charles Hoskinson Cardano’yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere yanıt verdi. Cardano’nun hisse kanıtı (proof-of-stake) blok zincirini oluşturan IOG şirketinin başkanı olan Hoskinson, geçtiğimiz günlerde kripto sektöründen isimlerin bir araya gelerek yaptığı bir podcast’deki eleştirilere...

Charles Hoskinson Cardano’yu Eleştirenlere Yanıt Verdi

Charles Hoskinson Cardano’yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere yanıt verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano’nun hisse kanıtı (proof-of-stake) blok zincirini oluşturan IOG şirketinin başkanı olan Hoskinson, geçtiğimiz günlerde kripto sektöründen isimlerin bir araya gelerek yaptığı bir podcast’deki eleştirilere sert çıktı. Podcast’te tüm akıllı büyük para yöneticilerinin Cardano’ya yatırım yapmaktan kaçınıldığından bahsedilmiş, teknolojik gelişmeyi kaçırdığı söylenmişti.

Twitter’da bir kullanıcı tarafından yayınlanan bir bölüme yorum yapan ve podcast’te de yer alan Haseeb Qureshi, bu insanların en büyük hisse kanıtı blokzinciri ve tokeni ADA’yı düşünmediklerini söylerken kripto paranın teknoloji ve din kombinasyonu bir şey olduğunu söyledi. Bir kripto paranın her ikisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Podcast’te yer alan başka bir konuk ise Cardano ve Charles Hoskinson’un Ethereum ve Solana’dan farklı olarak blokzincirlerini acele etmeden ve her ayrıntıya dikkat etmeden geliştirmeyi benimsediklerini söyledi. Daha derin ve akademik yapma yaklaşımlarından dolayı Cardano’yu kıyaslamak için henüz yarışın başında olduğumuzu belirtt.

Ancak Cardano hakkında endişelendiren şeyin bu blok zincir üzerinde çok fazla geliştirme ve faaliyet olmaması. Bunun dışında Cardano ağı üzerine entegre çok da fazla proje olmadığı da belirtildi.

Hoskinson Eleştirilere Twitter’dan Cevap Verdi

Cardano’nun hisse kanıtı blokzincirini oluşturan IOG şirketinin başkanı olan Hoskinson, eleştirilere attığı ironik bir tweet ile cevap vererek tüm geliştirici ekibinin çantalarını toplaması, akademik araştırma merkezinin kapatılması ve yüzlerce mühendisini de işten çıkarması gerektiğini belirtti.

So there you have it folks. We only got religion here. No tech. Pack up your bags. Let's buy some robes. Need some volunteers for pricing bulk kool-aid orders. We might as well shut down all those academic research centers and fire the hundreds of engineers while we are at it. https://t.co/hMhpsAExBN

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) August 5, 2022
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/charles-hoskin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

11/21/2022

·

78 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X