Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

08/28/2022

·

202 views


Charles Hoskinson, Cardano Hakkında FUD Yapıldığını Söylüyor

Charles Hoskinson, Cardano test ağı hakkında yapılan yorumları “FUD” olarak nitelendirdi. Hoskinson, Cardano test ağının “felaket bir biçimde bozulduğu” söylentilerine ilişkin açıklama yapmak adına Twitter’a gitti. Charles Hoskinson, Influencer’ları Hedef Aldı Cardano kurucusu, test ağıyla...

Charles Hoskinson, Cardano Hakkında FUD Yapıldığını Söylüyor

Charles Hoskinson, Cardano test ağı hakkında yapılan yorumları “FUD” olarak nitelendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hoskinson, Cardano test ağının “felaket bir biçimde bozulduğu” söylentilerine ilişkin açıklama yapmak adına Twitter’a gitti.

Charles Hoskinson, Influencer’ları Hedef Aldı

Cardano kurucusu, test ağıyla ilgili bilgilerin, sosyal medya fenomenleri tarafından geniş kitlelere yayıldığını ifade etti.

Hoskinson, 600.000 takipçisi bulunan bir TikTok fenomenini örnek gösterdi. Bu kişi çektiği videoda, Cardano blokzincirine olan güvenini kaybettiğini dile getirirken, zincirin gösterecek bir şeyi olmadığını iddia etti.

The consequences of headlines: Shallow information gets propagated by influencers to massive networks of people. Truth gets lost in the land of misinformation. As predicted, catastrophic bug is now paired with ghostchain. It will stick for months https://t.co/4qkIsTUCTq

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) August 27, 2022

Bu kişi aynı zamanda Cardano ekibinin harika bir vizyona sahip olduğunu söylese de hiçbir şey inşa etmedikleri konusunda yakındı.

Influencer son olarak Solana’nın “Cardano’nun şimdiye kadar çok daha işlevsel bir blokzinciri ve çok daha işlevsel bir platform” olduğunu iddia etti.

Hoskinson, Influencer’ların geniş kitlelere oldukça sığ bilgiler yaydığını iddia etti. Ona göre bu kişiler kendi kafalarında felakete sürüklenen bir “hayalet zincir” yaratmış durumdalar.

Hoskinson, Cardano ağının bu yıl elde ettiği başarıları da vurguladı.

Cardano geliştiricilerinden Adam Dean, on gün önce yaptığı açıklamada Vasil node’u 1.35.2’de bir hata tespit edildiğini açıklamış ve bunun ardından Cardano topluluğunda ağın geleceğine dair büyük tartışmalar yaşanmıştı.

Hoskinson, bir hafta önce konuyla ilgili olarak Cardano ağının her zamankinden daha güçlü olduğunu söyleyerek topluluğa güvence verdi.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/charles-hoskin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

11/21/2022

·

76 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X