Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

10/28/2022

·

260 views


Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum (ETH) rakibinin ekosisteminin geleceği için uzun vadeli bir tahmin yapıyor. Yeni bir video güncellemesinde Hoskinson, Cardano gibi hisse ispatı blok zincirlerine yönelik eleştirilerin, özellikle de hisse...

Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum (ETH) rakibinin ekosisteminin geleceği için uzun vadeli bir tahmin yapıyor.

Yeni bir video güncellemesinde Hoskinson, Cardano gibi hisse ispatı blok zincirlerine yönelik eleştirilerin, özellikle de hisse ispatı zincirlerine ortalama bir kişi tarafından iş ispatına göre daha az erişilebilir olduğunu iddia edenlerin genellikle yanlış olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Hoskinson, herkesin Beelink GTR5 gibi küçük bir bilgisayar satın alabileceğini ve Cardano hisse havuzu operatörü (SPO) veya hisse havuzunu çalıştıran bir düğüm çalıştıran biri olabileceğini söylüyor.

“Bu benim için Bitcoin madenciliği ile iş kanıtı ve hisse kanıtı arasındaki en büyük farklardan biri. Bitcoin dünyasındaki tüm bu insanları gördüğünüzde, ‘hisse kanıtı sadece merkez bankacılığının bir kopyasıdır’ diyor. Tamam, yani Amazon’a gidip 800 dolarlık bir bilgisayar satın alabilirim, bazı öğreticileri ve kılavuzları okuyabilirim ve sonra bum, bu sisteme katılıyorum ve bu dünya bankacılık sisteminin bir kopyası mı? Dünya bankacılık sisteminin nasıl çalıştığını gerçekten anladığınızı sanmıyorum.

Bir Bitcoin madencisi olmak ve bu açıdan rekabetçi olmak ve aslında kar etmek ve orada bir şeyler yapmak çok daha pahalı. Madencileri kesinlikle satın alabilirsiniz, ancak ASIC’ler pahalıdır ve bu işte başarılı olan insanların büyük çoğunluğu dikey olarak entegredir ve yüz milyonlarca dolar harcar.

Burada, bin dolar ve oyundasın ve oyunun içindesin. Sadece yüksek hızlı bir internet bağlantınız olduğundan emin olun, o kadar. Ve büyüyecek ve daha iyi olacak.

Dolayısıyla bu açıdan oldukça havalı ve bu geleceğin nereye gittiğini ve bu geleceğin neler yapabileceğini görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor.”

cardanocharles hoskinson cardano (ada) tahminini açıkladı! ekosistemin blockchain ağı olacağını söyledi! 1

Kısmen kitlelere erişilebilirliği nedeniyle Hoskinson, sonunda Cardano’nun birbirine paralel çalışan büyük bir blok zincirleri ve yan zincirler ekosistemine dönüşeceğini tahmin ediyor.

“Cardano sonunda bir blok zincirler ağı olacak, bu yüzden sadece Cardano olmayacak, ancak şeylerin yan zincir tarafını düşündüğünüzde, paralel olarak çalışan düzinelerce, potansiyel olarak yüzlerce yan zincir olacak, hepsi pasifik şeylere ayarlanmış. Yani bu, “The Borg”un etrafta dolaşıp teknolojiyi özümsemesi gibi, her yan zincir bir blok zinciri ve blok zinciri ortaklığıdır. Bu tür bir donanım bunların hepsini çalıştırabilir ve bu tür bir ekosistem bunların hepsini çalıştırabilir. Çok havalı ve sadece emeklerimizin meyvesi.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/charles-hoskinson-c...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Santiment: Bitcoin, Cardano, XRP ve Bir Ethereum Rakibi Yükseliş Sinyali Veriyor!
Kriptoup
Santiment: Bitcoin, Cardano, XRP ve Bir Ethereum Rakibi Yükseliş Sinyali Veriyor!

10/21/2022

·

233 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics