Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/06/2024

·

176 views


Charles Hoskinson ADA’nın Düşüşüne Yanıt Verdi! Cardano’nun Parlaması Yakında mı?

Charles Hoskinson, ADA'nın düşüşüne dair medya iddialarını reddederek, Cardano'nun devam eden gelişmelerini ve umut verici geleceğini vurguladı. Hard fork ve diğer girişimlerle Cardano'nun merkeziyetsiz yönetişim ve ölçeklenebilirlikte önemli ilerlemeler kaydettiğini belirtti. Hoskinson, eleştirmenlere Cardano'nun kalıcı olduğunu ve sektörde liderlik edeceğini vurguladı. Piyasa etkisi: Nötr

Charles Hoskinson ADA’nın Düşüşüne Yanıt Verdi! Cardano’nun Parlaması Yakında mı?

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto para birimi ADA’nın düşüşüne ilişkin son medya iddialarını şiddetle reddederek ağın devam eden ve umut verici gelişmeler kaydettiğini ileri sürdü. Hoskinson’ın hayal kırıklığı, medya algısı ile Cardano’nun gerçek ilerlemesi ve temelleri arasında önemli bir kopukluk olarak gördüğü şeyi ele alırken belirgindi. Cardano’nun gücünün ve parlak geleceğinin altını çizen birkaç önemli gelişmeye vurgu yaptı.

Hoskinson Rahatsızlığını Dile Getirdi

Hoskinson, ADA’yı çevreleyen mevcut anlatıdan duyduğu hoşnutsuzluğu ifade etmek için sosyal medya platformu X’e gitti. “Kariyerim boyunca, Cardano’nun gerçek temellerine karşı kripto para birimi etkileyicisi ve medya algısı ile gerçeklik ve fikir arasında bu kadar derin bir kopukluk görmemiştim” dedi. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Yaklaşan Chang Hard Fork’u ADA için önemli gelişmelerin temel taşlarından birini oluşturuyor. Bu hard fork, yedi genesis anahtarının tamamını yakarak protokolün kontrolünü tamamen Cardano topluluğuna devredecek ve tam merkeziyetsizliğe doğru tarihi bir adım atacak. Yükseltme, CIP-1694’te açıklandığı gibi yalnızca zincir içi yönetişimi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda karar alma süreçlerini daha da merkezsizleştirmek için yetkilendirilmiş temsilciler (DReps) de getirecek.

Hydra İçin Önemli Vurgular

Hoskinson, hard fork‘un ötesinde, Cardano ekosisteminde büyüme ve yeniliği teşvik etmek için tasarlanmış bir dizi girişimin altını çizdi. Bunlar arasında, işlem hızlarını artırmaya ve maliyetleri düşürmeye hazır bir Layer-2 ölçeklenebilirlik çözümü olan Hydra da yer alıyor. Bu teknoloji artık olgunluğa ulaşıyor. Ayrıca Cardano, ağın işbirlikçi ve yenilikçi potansiyelini örnekleyen Midnight ve Prism gibi ortak zincirleri aracılığıyla genişlemekte.

Cardano’nun canlı topluluğu, gücünün bir başka kanıtı. Bu güç, artan sayıda merkeziyetsiz uygulama (DApps) ve Blockchain ölçeklenebilirliği konusundaki önemli araştırma çabalarında açıkça görülmekte. Yakın tarihlerde yapılacak önemli etkinlikler Cardano’nun güçlü topluluğunu ve inovasyon dürtüsünü daha da sergileyecek.

Bunlar arasında Rare Evo Blockchain kongresi (15-17 Ağustos), Dubai’deki Cardano Vakfı Zirvesi (23-24 Ekim) ve Singapur’daki TOKEN2049 (18-19 Eylül) yer alıyor. Project Catalyst girişimi, gerçek dünya uygulamaları olan projelere finansman ve destek sağlayarak topluluk liderliğindeki inovasyonu desteklemeye devam ediyor. Ekosistem ayrıca Buenos Aires’te delegelerin Cardano Anayasasının son halini onaylayarak merkeziyetsiz yönetişim için kapsamlı bir çerçeve oluşturacakları önemli bir anayasa kongresine hazırlanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/charles-hoskinson-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
Kripto Para Dünyasında Siyaset Tartışması! Cardano Kurucusu Vitalik Buterin’e Yanıt Verdi!
CoinTürk
Kripto Para Dünyasında Siyaset Tartışması! Cardano Kurucusu Vitalik Buterin’e Yanıt Verdi!

last Thursday at 8:30 AM

·

33 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)