Logo
Cardano Ecosystem

Coinotag

10/19/2021

·

644 views


Charles Hoskinson, ADA Topluluğuna Seslendi

Input Output Global CEO’su ve Cardano blok zinciri platformunun kurucusu Charles Hoskinson, ADA topluluğuna mevcut Cardano “pan-Afrika” turu hakkında kısa bir güncelleme vermek için Afrika’dan yayına geçti. Ayrıca, Cardano’nun Kasım ayında gerçekleşecek olan PAB – Plutus Application Backend entegrasyonu...

Charles Hoskinson, ADA Topluluğuna Seslendi

Input Output Global CEO’su ve Cardano blok zinciri platformunun kurucusu Charles Hoskinson, ADA topluluğuna mevcut Cardano “pan-Afrika” turu hakkında kısa bir güncelleme vermek için Afrika’dan yayına geçti. Ayrıca, Cardano’nun Kasım ayında gerçekleşecek olan PAB – Plutus Application Backend entegrasyonu hakkında yakın zamanda Twitter’da gördüğü büyük FUD akışına da değindi.

Brief Update https://t.co/9Tw2zPtVxm

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 18, 2021

Cardano Afrika Turundan Güncellemeler

Hoskinson, Afrika Cardano turunun nasıl gittiğini toplulukla paylaştı. ShopRite perakende devinin CEO’su ve şirketin inovasyon ekibi ile akşam yemeği de dahil olmak üzere birçok toplantıdan bahsetti. Hafta sonu,  Cardano şefi Hoskinson, CiTi etkinliğinin bir parçası olan Cape Town Innovation Hub’da bir konuşma yaptı.

Afrika’daki bu uzun geziden şaka yollu bir şekilde “pan-Afrika turu” olarak bahsediyor. Güney Afrika’da Cape Town’da başlayan tur ve kuzeye giderek Zanzibar, Burundi, Kenya, Etiyopya ve ardından Mısır’da son bulacak. Hoskinon, sıradaki üç devlet başkanının yanı sıra yapacakları “tonlarca başka toplantı” olduğunu paylaştı.

Hoskinson, Cardano’da Ölçeklenebilirlik ve TPS Hakkında Açıklamalar Yaptı

Charles Hoskinson, Cardano’da Ekim ayı sonunda, ancak büyük olasılıkla Kasım ayı başında yapılacak olan küçük güncellemeyle ilgili olarak son birkaç gün içinde Twitter’da karşılaştığı aşırı yüksek miktarda ADA ‘ya karşı FUD olduğunu söyledi.

Eylül ayında uygulanan Alonzo hardfork’un ardından platform tarafından sunulan araçlardan biri olan PAB özelliğinin Cardano’yu geliştiren geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri kullanmasına yardımcı oluyor.

Cardano’nun açıklamalarına göre, PAB “off-zinciri, yönetme ve yaşam döngüsü boyunca uygulama örneğinin gereksinimlerini işlemek için arka uç hizmeti” dir.

Hoskinson , özellikle ölçeklenebilirlik ve TPS sorunlarından bahseden Cardano ekosistemiyle ilgili birçok “olağan FUD” ile karşılaştığını belirtti. Charles, platformun gelişmeye devam ettiğini, geliştiricilerin ilerledikçe öğrendiklerini ve Cardano ile öğrenecekleri çok şey olduğunu söyledi. Ancak genel olarak Cardano ekosistemi şu anda güçlü ve güvenli ve daha önce hiç bu kadar çok talep görmediklerini söyledi.

Hoskinson, Cardano’da da çok sayıda ticari ürünün hazırlandığını sözlerine ekledi. Topluluğa ve FUD’yi yayanlara, bu blok zincirinde üç ila dokuz ay içinde çok sayıda teknolojinin kullanıma sunulacağını hatırlattı.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinotag

ORIGINAL SOURCE

https://coinotag.com/charles-hoskinson-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinotag

See more
Cardano (ADA) Güçlü 1 Dolar Desteğinin Altına Düştü!
Coinotag
Cardano (ADA) Güçlü 1 Dolar Desteğinin Altına Düştü!

02/20/2022

·

373 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X