Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

11/09/2022

·

57 views


CEO Sam Bankman-Fried'e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX'te Listelenebilir! - Coin Projesi

09/11/2022 Okuma süresi: 2dk, 6snKripto borsası FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) yakında platformunda listeleneceğine bahse girmeye istekli olduğunu söyledi.FTX’in...

CEO Sam Bankman-Fried'e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX'te Listelenebilir! - Coin Projesi

09/11/2022 Okuma süresi: 2dk, 6sn


Kripto borsası FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) yakında platformunda listeleneceğine bahse girmeye istekli olduğunu söyledi.

FTX’in ADA’yı listelemekten kaçındığını iddia eden bir Twitter kullanıcısına yanıt olarak Bankman-Fried, ADA kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinin platformda zaten mevcut olduğuna dikkat çekti.

“Kesinlikle öyle değil!

[ADA-Perp] uluslararası olarak listelendi; nokta ADA’yı da eklemek yol haritamızda”

Bankman-Fried ayrıca ADA’nın borsada bulunmamasının her şeyden daha lojistik olduğunu ima etti ve FTX’in hala Ethereum (ETH) rakibinin blok zinciri için yeterli doğrulayıcı sağlamaya çalıştığını söyledi.

“Heh hayır kasıtlı değil – zaten desteklediğimiz blok zincirlerinde bulunan tokenler daha kolay, bu yüzden ERC20/vb. jetonlar neredeyse otomatik olarak gelir, ancak evet, yine de para yatırma/çekme işlemleri için iyi bir Cardano doğrulayıcı ayrıştırma yaptığımızdan emin olmalıyız.”

cardano
ceo sam bankman-fried'e göre cardano (ada) yakında ftx'te listelenebilir! 3

FTX CEO’su herhangi bir şüpheciye dostane bir bahse girerek yanıt verdi ve ADA’nın Ocak ayı sonuna kadar borsada listelenebileceğini ima ederek 3 aylık bir zaman çizelgesi verdi.

“Hm, eğer yalan söylediğimi düşünüyorsanız, önümüzdeki 3 ay içinde FTX’in ADA’da yer alıp almayacağı konusunda 1:1 bahse girer miydiniz? Boyutu seçebilir misin?”

Son zamanlarda, kripto analitik firması Sentiment, bir varlığın piyasa değerini gerçekleşen değeriyle karşılaştıran MVRV-Z-Skoruna atıfta bulunarak ADA’nın önemli ölçüde düşük değerde olduğunu söyledi . Firmaya göre, ADA’nın MVRV Z-Skoru, Ethereum rakibinin fiyatı iki katına çıkmadan hemen önce, 2019’un başından beri görülmeyen bir seviyede.

“Cardano, Ocak 2019’dan bu yana gerçekleşen değerine kıyasla şu anda en düşük nispi konumunda bulunuyor. Bu, ortalama tüccar kayıplarına dayalı bir değer düşüklüğünün işaretidir. ADA’nın fiyatı, MVRV Z-Score’un bu seviyeye ulaştığı son üç ayda iki katına çıktı.”

cardano
Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 2.384

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/ceo-sam-bankman-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!
Coin Projesi
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!

10/11/2022

·

167 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics