Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

05/02/2024

·

43 views


Cenová predikce cardano - nastává čas obratu? - CryptoSvet.cz

Cardano pomalu začíná pro většinu investorů ztrácet lesk, jelikož cenový vývoj této známé kryptoměny je v posledním roce jedno velké zklamání. Zatímco nejznámější kryptoměny jako bitcoin nebo ethereum výrazně...

Cenová predikce cardano - nastává čas obratu? - CryptoSvet.cz

Cardano pomalu začíná pro většinu investorů ztrácet lesk, jelikož cenový vývoj této známé kryptoměny je v posledním roce jedno velké zklamání. Zatímco nejznámější kryptoměny jako bitcoin nebo ethereum výrazně rostly, tak cena cardana naopak klesala. Na druhou stranu se může blížit i čas, kdy bude cardano tak levné, že po něm investoři v rámci diverzifikace ve velkém sáhnou.

Cenová predikce – cardano

Cardano se ovšem nyní obchoduje nad hodnotou supportu se silným volume, který byl již jednou testován a to právě při jednom z nejvýraznějších cenových poklesů. Pokud trh prorazí hodnotu tohoto supportu a bude se nacházet pod 0,4 USD, může to být velmi negativní signál pro kupce. Trh totiž již žádné další výrazné supporty pod touto hodnotou nenabízí, což může mít za následek výrazný cenový propad.

Týdenní cenový graf cardano
Týdenní cenový graf ADA/USD. Zdroj: TradingView

Tržní kapitalizace cardana je v porovnání s konkurenty poměrně nízká, protože se pohybuje pouze okolo 300 milionů USD. Ovšem v blízké budoucnosti může dojít ke změně, jelikož po bitcoinové rally, která nejspíše v současné době skončí, obvykle následuje altcoinová sezóna, z čehož může cardano pochopitelně těžit. Dalším plusem pro cardano je i jeho robustnost. Tento projekt v současné době hostí více než 160 aplikací a podporuje více než 1 300 samostatných projektů.

🐳💥 #Cardano's whale transactions exceeding $100K in value has exploded to the highest amount since November 8th. These spikes in whale activity historically correlate with potential price reversals. $ADA's market cap has shrunk -43% since March 13th. https://t.co/alFMlZ9Kns pic.twitter.com/pN21IzS0ST

— Santiment (@santimentfeed) April 29, 2024

NAVŠTIVTE NÁŠ DISCORDOVÝ SERVER S PRAVIDELNÝM ZPRAVODAJSTVÍM A ANALÝZAMI

Nové alternativy, do kterých lze aktuálně investovat

Pokud investory neuspokojuje pomalý cenový vývoj některých známých altcoinů, tak se mohou poohlédnout například po nových kryptoměnách, které je možné koupit v předprodeji za výhodnější cenu a pevně věřit, že právě tento token udělá po svém uvedení na burzy kryptoměn 100x.

Asi největší šanci na potenciálně velké zisky dávají meme coiny, kterým se v posledních měsících velmi dobře daří. Největší ohlas měly především meme coiny s psí tematikou, které svým včasným investorům přinesly obrovské zisky. Jedním příkladem za všechny je například DogWifHat, jenž se stal senzací. Ale co bylo, to bylo a nyní je nutné se koukat opět dopředu.

Bridging Blockchains with $DOGEVERSE Tech 🌉📚

Wormhole and Portal Bridge play a crucial role in enhancing the interoperability within the #DOGEVERSE ecosystem. 🔑 🔗

We're eager to learn from your experiences—share your thoughts and insights below! #AltSeason #ETH #SOL #BNB pic.twitter.com/7rZm66mCWj

— DogeVerse (@The_DogeVerse) April 30, 2024

Mezi projekty, které by mohly být pro investory nejen z hlediska potenciálních zisků velmi zajímavé, aktuálně patří i projekt Dogeverse. Jedná se jak o psí meme coin, tak i multichain token, který běží hned na šesti velkých blockchainech jako Ethereum, BNB Chain, Solana, Avalanche, Polygon a Base.

Which blockchain do you stand by? 🤷‍♂️

$DOGEVERSE goes #MultiChain 🚀

🌞 #Solana
🔗 #Ethereum
❄️ #Avalanche
🏗️ #Base
🔷 #Polygon
🪙 #BNB Chain

Comment below and tell us why you love your chosen chain! #MemeCoinSeason #BabyDoge #ETH #SOL $DOG pic.twitter.com/8oOISipjMM

— DogeVerse (@The_DogeVerse) April 29, 2024

Projekt také nabízí investorům možnost stakingu s vysokým ročním procentním výnosem (APY). V současné době je ovšem staking dostupný pouze síti Ethereum. Nutno říci, že Dogeverse není jen další “kopírka” nejznámějšího psího meme dogecoinu, protože držitelům přináší rovněž i reálnou přidanou hodnotu. Kombinace zábavných meme, multichainové funkčnosti a možnosti stakingu tokenů tak dělá z tokenu Dogeverse velmi zajímavou alternativu ke stávajícím altcoinům.

🎉 Big Paws Up for #DOGEVERSE! 🐾

We've surpassed $12 million raised in our #Presale initiative! Thanks to all – your support is helping us unleash new possibilities in the cryptoverse. 🐕

Stay tuned for more news as we continue to grow! 🚀#AltSeason #BaseChain #SOL #ETH pic.twitter.com/Ka4qh04lOx

— DogeVerse (@The_DogeVerse) April 29, 2024

V případě zájmu si lze tokeny DOGEVERSE koupit v probíhajícím předprodeji za cenu 0,000304 USD. Investorům stačí, když připojí svou peněženku k předprodejnímu widgetu a vymění kryptoměny ETH, USDT, MATIC nebo BNB za tokeny DOGEVERSE. K dnešnímu dni se v předprodeji vybralo už více než 12 milionů dolarů.

NAVŠTÍVIT PŘEDPRODEJ DOGEVERSE

Zobrazeno: 1

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/cenova-predikce-ca...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CryptoSvet

See more
Důvod, proč by cena akcií Cardano (ADA) mohla díky Vodafonu explodovat
CryptoSvet
Důvod, proč by cena akcií Cardano (ADA) mohla díky Vodafonu explodovat

07/10/2023

·

274 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)