Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

07/24/2023

·

176 views


Cena Solany a Cardana klesá, zatímco Launchpad XYZ vybral již přes 1 milion dolarů v předprodeji - CryptoSvet.cz

Kryptotrh má za sebou další poměrně neklidný týden. Velký podíl na této neklidné náladě má především ve vzduchu stále visící hrozba odvolání SEC proti nedávnému rozhodnutí Ripple. Například kryptoměna Solana...

Cena Solany a Cardana klesá, zatímco Launchpad XYZ vybral již přes 1 milion dolarů v předprodeji - CryptoSvet.cz

Kryptotrh má za sebou další poměrně neklidný týden. Velký podíl na této neklidné náladě má především ve vzduchu stále visící hrozba odvolání SEC proti nedávnému rozhodnutí Ripple. Například kryptoměna Solana zaznamenala za poslední týden pokles o 13 %, zatímco Cardano se za stejné období propadlo téměř o 3 %. Jak to s těmito dvěma kryptoměnami vypadá do budoucna? To si ukážeme v tomto článku, ve kterém si zároveň i představíme krypto projekt Launchpad XYZ, který v rámci svého předprodeje zdolal další významný milník. Pojďme tedy na to.

Technická analýza – Solany a Cardana

Solana využila cenového růstu a přívalu kapitálu do altcoinů v souvislosti s vítězstvím Ripple u amerického soudu. Tato nákupní euforie ovšem neměla dlouhého trvání, protože trh po testu výrazné rezistentní zóny začal klesat. Americký regulátor SEC má totiž možnost odvolání, což opět přivádí trh do lehce negativního fundamentu, což může být i důvod, proč cena SOL v posledních dnech klesá.

Denní graf - SOL/USD
Denní graf – SOL/USD

Velmi podobný cenový vývoj se udál i na kryptoměně Cardano, jejíž cena pod vlivem FOMO a s ním spojené euforie vyletěla vzhůru. I v tomto případě ovšem cenový růst zastavila a dokonce i výrazně zvrátila rezistentní zóna. ADA se v současné době obchoduje nad hodnotou rostoucí trendové čáry a na úrovni supportní zóny, kterou po cenovém poklesu respektuje. Pokud by cena ADA pokračovala v růstu, má otevřenou cestu na své vyšší hodnoty, protože předchozí růst z euforie ohledně XRP mohl znegovat původní rezistenci.

Denní graf - ADA/USD
Denní graf – ADA/USD

Launchpad XYZ – Zdolal další milník v rámci svého předprodeje

Nový krypto projekt Launchpad XYZ zdolal v uplynulých dnech další významný milník poté, co se mu podařilo získat v rámci svého probíhajícího předprodeje již více než 1 milion dolarů

Launchpad XYZ nabízí svým uživatelům sadu výkonných obchodních produktů, které jim mohou pomoci se lépe zorientovat v prostředí Web3. Projekt je navržen tak, aby pomohl uživatelům uspět v obchodování s kryptoměnami a zároveň jim nabídl i maximální možnosti učení.

Launchpad IIII

Například platforma Terminal Edge uživatelům pomůže získat cenné informace o trhu s pomocí analýzy sentimentu a nejnovějších zpráv o kryptoměnách. Začátečníci se také mohou seznámit s nastavením obchodování jiných zkušených obchodníků. Stejně tak díky Launchpad Quotient už uživatelé nepromeškají žádnou další velkou investiční příležitost, protože jim budou seřazena krypto aktiva ve 400 datových bodech. All-in-One Web3 portál nabízí i další nástroje, jako je vlastní Web3 peněženka, prémiové NFT tržiště, decentralizovaná burza, sofistikovaný terminálový obchodní engine atd.

Launchpad I

Nativní token projektu LPX je aktuálně stále možné koupit v rámci předprodeje, a to za cenu 0,0445 USD. Ovšem při uvedení tokenu na vybrané burzy jeho cena výrazně vzroste, konkrétně na 0,0565 USD. 

Navštívit předprodej Launchpad XYZ

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/cena-solany-a-card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CryptoSvet

See more
Cardano láme rekordy a tato mince může být další na řadě - CryptoSvet.cz
CryptoSvet
Cardano láme rekordy a tato mince může být další na řadě - CryptoSvet.cz

07/07/2023

·

148 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)