Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

11/21/2022

·

196 views


Cena Cardano – proč tato kryptoměna neroste jako zbytek trhu?

Volatilita je jednou ze základních vlastností finančních trhů. Jednotlivá investiční aktiva, jako jsou akcie nebo kryptoměny, jsou díky volatilitě považována za investiční nástroje, protože na nich dochází ke změně cenových kurzů. Díky změnám cenových kurzů mohu investoři zhodnocovat svůj...

Cena Cardano – proč tato kryptoměna neroste jako zbytek trhu?

Volatilita je jednou ze základních vlastností finančních trhů. Jednotlivá investiční aktiva, jako jsou akcie nebo kryptoměny, jsou díky volatilitě považována za investiční nástroje, protože na nich dochází ke změně cenových kurzů. Díky změnám cenových kurzů mohu investoři zhodnocovat svůj kapitál tak, že levně nakoupí a dráze prodají. Ovšem co se na trhu děje, když nedochází k žádným cenovým pohybům a podkladové aktivum vytváří pouze postranní pohyb? Této otázce se budeme věnovat při technické analýze kryptoměny Cardano a také se podíváme na tokeny, jejichž cena nestagnuje, ba naopak, nabízejí zajímavé zhodnocení.

Proč Cardano neroste?

Kryptoměna Cardano se stejně jako většina jiných kryptoměn nachází v dlouhodobém klesajícím trendu, který byl v posledních dnech umocněn přívalem negativních zpráv ohledně burzy FTX a jejího krachu. I když se Cardano obchoduje v jasně klesajícím trendu, v posledních třech měsících u něj výrazně klesla volatilita. Velikost cenových svíček se výrazně zmenšila, což může poukazovat na neblahý fakt, že na tomto trhu dochází ke snížení likvidity, spojené s odlivem investorů z krypto segmentu. Tří měsíční konsolidace, jejíž směr je spíše klesající, nevěstí tedy nic dobrého pro Cardano.

Cardano se nyní obchoduje na supportní zóně z počátku roku 2021, kdy trh započal svojí rally směrem vzhůru. V rámci technické analýzy obvykle stagnace ceny na ATL predikuje pokračující cenový pokles, čemuž také nasvědčuje klesající sklon této cenové stagnace. Pozitivní sentiment trhu je jak na mikro, tak i makro úrovni prozatím velmi vzdálen, nicméně k pozitivním výhledům by mohlo dojít po překonání cenové úrovně 0.800 USD, kde se v současné době vyskytuje prozatím netestovaná rezistence. Nyní se již pojďme podívat na tokeny, které před sebou mají pozitivnější zítřky.

Týdenní graf kryptoměny Cardano - ADA/USDTýdenní graf kryptoměny Cardano – ADA/USD

Investice do nové generace tokenů

Calvaria

Nová P2E blockchainová hra Calvaria přináší hráčům nový zcela pohlcující zážitek ze hry, a to nejen díky ději odehrávajícím se v plném 3D, ale i kvůli možnosti dobře si vydělat. Calvaria je fantasy bojová karetní hra NFT za závojem smrti, ve které hráči sbírají a bojují s kartami založenými na NFT.

Calvaria karetní NFT hraCalvaria karetní NFT hra

Stále probíhající předprodej nativního tokenu RIA hry Calvaria se již nachází ve své čtvrté fázi, kde ho mohou investoři koupit za cenu 0,025 USDT. Předprodej má celkem deset fází, kdy v každé z nich se cena automaticky zvyšuje. V desáté fázi předprodeje je cena stanovena na 0,055 USDT.

Zúčastnit se předprodeje

Dash 2 Trade

Platforma Dash 2 Trade byla vytvořena obchodníky pro obchodníky. Platforma nabízí obchodníkům kromě důležitých dat i několik zajímavých funkcí, které jim pomohou při jejich rozhodování. Mezi nabízené funkce patří signály sociálního obchodování, API, analýzy v reálním časem, ICO či upozornění na předprodeje. Platformě se i díky těmto funkcím začalo přezdívat “kryptoměnový Bloomberg terminál”.

Dash 2 Trade vývoj 3. fázeDash 2 Trade vývoj 3. fáze předprodeje

Nativním tokenem Dash 2 Trade je token D2T, které je nyní možné koupit v předprodeji. Předprodej tokenu D2T je prozatím jedním z nejlepších předprodejů tohoto podzimu a podle některých analytiků a obchodníků může dosáhnout až 50násobného zisku. Probíhá již třetí fáze předprodeje, ve které je možné token D2T zakoupit za 0,0533 USDT. Projekt od spuštění předprodeji získal již 6,5 milionu dolarů.

Zúčastnit se předprodeje

IMPT.io

Pro investory, kterým není lhostejné životní prostředí a jeho znečišťování, nabízí projekt IMPT.io možnost stát se součástí jeho velkého ekosystému. Tento ekosystém spojuje společensky odpovědné značky s firmami a jednotlivci, kteří mají stejný cíl, a to “zelenější” planetu.

Solana a IMPT.ioplatforma IMPT.io

Platforma nabízí investorům jak možnost nakupovat a obchodovat s uhlíkovými kredity, tak i podporovat vybrané projekty ekologické udržitelnosti po celém světě. Nativní token IMPT je možné koupit v probíhajícím předprodeji, který se nachází ve své druhé fázi. Cena tokenu ve druhé fázi předprodeje je 0,023 USD. Projekt od zahájení předprodeje získal už přes 12,5 milionu dolarů.

Zúčastnit se předprodeje

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/cena-cardano-proc-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CryptoSvet

See more
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz
CryptoSvet
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz

01/10/2023

·

165 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X