Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

04/09/2024

·

102 views


Cardano’yu geçerek TOP 10 coin arasına yerleşen sürpriz kripto para - KoinMedya

Haberler Coin Haberleri 9 Nisan 2024, 18:43...

Cardano’yu geçerek TOP 10 coin arasına yerleşen sürpriz kripto para - KoinMedya

9 Nisan 2024, 18:43 yayınlandı

1dk, 54sn

featured

Kripto para piyasasında sıralama bir kez daha değişti. Yeni gelişmeler üzerine hızla büyüyen Toncoin (TON), piyasa değeri olarak Cardano’yu (ADA) geçti. Son yaşanan gelişmelerin ayrıntılarına bakalım.

Cardano’yu geçerek TOP 10 coin arasına yerleşen sürpriz kripto para

Kripto para dünyasında çok önemli bir gelişme yaşandı. Toncoin (TON), piyasa değeri ile Cardano’yu (ADA) geçerek en değerli 10 coin arasına, yani TOP 10’a girdi. Son 24 saat içinde Cardano, 21.65 milyar dolarlık piyasa değeriyle dokuzuncu sıradan onuncuya düştü.

Şimdi dikkatler, ünlü mesajlaşma platformu Telegram ile ilişkili bir blockchain projesi olan TON üzerinde. Telegram’ın arkasındaki milyarder Pavel Durov’un iddialı açıklamalarıyla beslenen Toncoin’in son yükselişi oldukça dikkat çekici oldu.

İlgili – Alman bankasından 2024 sonu için şoke edici Bitcoin tahmini

Toncoin’i mesajlaşma platformuna entegre etme ve bir ödeme şekli ve reklam ödülü olarak benimsemeyi başlatma planlarıyla birlikte büyük ölçekli token alımları, Toncoin’in fiyatının sadece son bir ay içinde %135 artmasına neden oldu. Piyasa değeri şimdi 23.94 milyar dolar.

Bu gelişmeler üzerine şu an piyasa değerine göre TOP 10 coin arasında 9. sırada TON, 10. sırada ADA var. AVAX ve SHIB de takipte.

Cardano’yu geçerek TOP 10 coin arasına yerleşen sürpriz kripto paraTOP 10 coinlerde yeni sıralama Kaynak: CoinMarketCap

TON’un ağı olan The Open Network’un dikkate değer büyümesi, hızlı yükselişini daha da vurguluyor. Ağdaki toplam değer, Mart ayından bu yana neredeyse %700 artarak etkileyici bir şekilde 145 milyon dolara ulaştı. Sonuç olarak, Toncoin pozisyonunu ilk 10 kripto para arasında sağlamlaştırdı ve Cardano’yu eski konumundan çıkardı.

Toncoin, Dogecoin’in 28.33 milyar dolarlık piyasa değerini geçme gibi daha fazla ilerlemeye ve yükselmeye göz dikmiş durumda. Kripto para piyasası da sürekli bir değişime hazırlanıyor.

İlgili – Bitcoin ETF’den kritik sermaye kaçışı: BTC 69.000 doları korumaya devam eder mi?

Bu arada, Cardano kendisini sadece Toncoin’den değil, aynı zamanda AVAX ve Shiba Inu (SHIB) gibi yükselen rakiplerden de korumaya çalışıyor. Her biri, kripto hiyerarşisinde üst sıralarda yer almak için yarışıyor.

0

be_endim

Beğendim

0

dikkatimi_ekti

Dikkatimi Çekti

0

do_ru_bilgi

Doğru Bilgi

0

e_siz_bilgi

Eşsiz Bilgi

0

alk_l_yorum

Alkışlıyorum

0

sevdim

Sevdim

# ada # cardano # TON # Toncoin

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardanoyu-gecerek-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koinmedya

See more
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya
Koinmedya
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya

04/28/2024

·

59 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)