Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/21/2022

·

161 views


Cardano’nun Yakında Piyasaya Süreceği DUST Altcoini Hakkında Bilinenler Neler?

Cardano (ADA) kısa süre önce zero-knowledge veri koruma tabanlı bir yan zincir olan Midnight’ı ve yakında çıkacak olan altcoini DUST’ı tanıttı. Midnight hakkında daha fazla ayrıntı gelmeye devam ederken, tokenı Dust hakkında çok az şey biliniyor hatta hiçbir şey...

Cardano’nun Yakında Piyasaya Süreceği DUST Altcoini Hakkında Bilinenler Neler?

Cardano (ADA) kısa süre önce zero-knowledge veri koruma tabanlı bir yan zincir olan Midnight’ı ve yakında çıkacak olan altcoini DUST’ı tanıttı.

Midnight hakkında daha fazla ayrıntı gelmeye devam ederken, tokenı Dust hakkında çok az şey biliniyor hatta hiçbir şey bilinmiyor. Bu durum, birçok Cardano kullanıcısının DUST tokeninin ne hakkında olabileceğini ve sonraki kullanım durumlarını merak etmesine neden oldu.

DUST piyasaya sürüldüğünde Cardano blok zincirinin yerel kripto para birimi olan ADA’nın durumunun ne olacağına dair spekülasyonlar da var.

DUST, Cardano Blok Zincirinden Farklı Bir Zincirde Çalışacak

Bu spekülasyonlara yanıt olarak, Cardano odaklı Twitter hesabı ADA whale, DUST token hakkında şu ana kadar bildiklerini paylaştı. DUST tokeninin, farklı bir zincirde var olduğu ve diğer tüm tokenler gibi önemini kazanması gerektiği için ADA kripto para biriminin değerini düşürmeyeceğine inanıyor.

Ayrıca, “ADA’nın maksimum arz ve emisyon programı değişmeden kalır ve DUST size asla Cardano konsensüs veya gelir tablosunda bir hak vermez” diye ekledi.

DUST’ın Midnight blok zincirinde gaz ücreti olarak olası kullanımına yanıt olarak ADA balinası, “Bence amaç bu, evet” dedi.

Bununla birlikte, DUST henüz piyasaya sürülmediği için kullanıcılar dolandırıcılıklara veya sahte tokenlere karşı dikkatli olmalıdır.

Resmi web sitesine göre Midnight, temel organizasyon, ticaret ve ifade özgürlüklerini korurken hassas ticari ve kişisel verileri güvence altına alan veri koruma tabanlı bir blok zinciri olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardanonu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!

last Tuesday at 7:57 PM

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X