Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

10/17/2023

·

40 views


Cardano'nun TVL'si Tüm Zamanların Zirvesine Yükseldi - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano, toplam kilitli değerinin (TVL) etkileyici yeni bir zirveye yükselerek 637 milyon ADA’ya ulaştığını gördü. Bu, ABD doları cinsinden 153,7 milyon dolar anlamına geliyor. Son dönemdeki artış,...

Cardano'nun TVL'si Tüm Zamanların Zirvesine Yükseldi - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano, toplam kilitli değerinin (TVL) etkileyici yeni bir zirveye yükselerek 637 milyon ADA’ya ulaştığını gördü. Bu, ABD doları cinsinden 153,7 milyon dolar anlamına geliyor. Son dönemdeki artış, Cardano ekosisteminde yenilenen ilgi ve faaliyete işaret ediyor. Dikkat çekici bir şekilde bu rakam, Mart 2022’de 326 milyon dolar olan zirve dolar TVL’sinin hâlâ altında.

Minswap, geçtiğimiz gün %1,80 artışla 41,24 milyon dolarlık TVL ile Cardano’daki proje paketinin başında yer alıyor. Teminatlandırılmış borç pozisyonu (CDP) platformu Indigo, TVL’si 39,66 milyon dolar ve bir günlük %2,10 artışla.

Borç verme platformu Liqwid, 18,41 milyon dolarlık TVL ile üçüncü sırada yer alıyor. Diğer dikkate değer projeler arasında Djed Stablecoin, Optim Finance ve VyFinance yer alıyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptoteknikhaber

See more
ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber

11/14/2023

·

0 views

Related News

See more

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)