Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

05/05/2023

·

241 views


Cardano'nun Hydra'sı Yayında - Kripto Teknik Haber

cardano Cardano tarihindeki en önemli yükseltmelerden biri sonunda yayınlandı. Önde gelen blockchain platformlarından biri olan Cardano, merakla beklenen Layer 2 ölçeklendirme çözümü Hydra’yı resmen piyasaya...

Cardano'nun Hydra'sı Yayında - Kripto Teknik Haber
cardano
cardano

Cardano tarihindeki en önemli yükseltmelerden biri sonunda yayınlandı. Önde gelen blockchain platformlarından biri olan Cardano, merakla beklenen Layer 2 ölçeklendirme çözümü Hydra’yı resmen piyasaya sürdü.

Twitter’dan yayınlanan duyuruda projenin protokolün farklı yönlerini ele alan çeşitli çözümleri entegre ederek ölçeklendirmeye oldukça merkezi olmayan bir yaklaşım oluşturmayı hedeflediğini belirtildi. Cardano’nun ölçeklendirme yol haritasının kritik bir bileşeni olan Hydra, platformun geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaya hazırlanıyor.

Hydra, mevcut Cardano blok zincirinin üzerinde çalışan bir Layer 2 protokolüdür. Platformun işlem hacmini ve genel verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Hydra’nın en önemli faydalarından biri, yatay olarak ölçeklenebilmesidir; bu, protokolün, ağa daha fazla kullanıcı katıldıkça artan sayıda işlemi işleyebileceği anlamına gelir.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano (ADA) Yeniden İlk 10 Arasında - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano (ADA) Yeniden İlk 10 Arasında - Kripto Teknik Haber

05/29/2024

·

108 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)