Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

04/18/2023

·

120 views


Cardano'nun Djed Stablecoin'inden Yeni Rekor - Kripto Teknik Haber

Djed Cardano’nun Djed stablecoin’i, resmi sitesine göre 4,24 milyonun üzerinde kripto para basılarak son zamanlarda tüm zamanların en yüksek tirajına ulaştı. IOG tarafından geliştirilen ve COTI tarafından...

Cardano'nun Djed Stablecoin'inden Yeni Rekor - Kripto Teknik Haber
Djed
Djed

Cardano’nun Djed stablecoin’i, resmi sitesine göre 4,24 milyonun üzerinde kripto para basılarak son zamanlarda tüm zamanların en yüksek tirajına ulaştı. IOG tarafından geliştirilen ve COTI tarafından desteklenen Djed, Cardano’nun yerel blok zinciri tokeni ADA tarafından desteklenen aşırı teminatlandırılmış bir stablecoin’dir ve SHEN’i yedek para olarak kullanır. Djed’in en dikkate değer yönlerinden biri, %400’lük rezerv oranıdır; bu, mevcut dolaşımdaki arzının, ödenmemiş kripto para miktarının dört katı kadar desteklendiği anlamına gelir. Djed’in mevcut dolaşımdaki arzı, 38,7 milyon ADA’ya eşit olan 16,89 milyon Djed ile desteklenmektedir.

Djed’in benzeri görülmemiş basımı, diğer iki dikkat çekici olayla aynı zamana denk geldi. Bir yandan CoinMarketCap verilerine göre Djed işlem hacmi son 24 saatte %38’den fazla arttı. Stablecoin ticaretinde artan hacimler de bu ayın başlarında görüldü. Bir başka ilginç olay da COTI kotasyonlarının son sekiz gün içinde %30’dan fazla artmasıydı. 

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber

last Wednesday at 9:52 PM

·

19 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)