Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/26/2023

·

158 views


Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

Cardano'nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir YouTube konuşmasında, Cardano'nun diğer coinlere örnek olacağını söyledi. Güncelleme: 26.05.2023 - 18:18 Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson,...

Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

Cardano'nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir YouTube konuşmasında, Cardano'nun diğer coinlere örnek olacağını söyledi.

Güncelleme: 26.05.2023 - 18:18

Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir YouTube konuşmasında, Cardano’nun artan merkeziyetsizliğinin tüm kripto para birimi endüstrisi için bir uyandırma çağrısı görevi göreceğini belirtti.

Hoskinson, Cardano’nun Merkezsizleşmesinin Diğer Coinler İçin Uyanış Çağrısı Olacağını Söylüyor

Hoskinson, Cardano’nun gün geçtikçe daha merkezsiz ve etkili hale geldiğini vurgulayarak, eleştirilere rağmen projenin durmak bilmeyen kararlılığının ve ilerlemesinin altını çizdi.

Tamamen sıfırdan inşa edilen bir ekosistem olarak Cardano projesini her ay büyümeye ve güçlenmeye devam eden bir varlık olarak lanse etti ve bunun diğer kripto para birimlerinin dikkat etmesi gereken bir gelişme olduğunu belirtti.

Cardano’nun güçlü merkeziyetsizliğinin etkileri üzerinde duran Hoskinson, bu gelişmenin eninde sonunda kripto para düzenlemeleri içinde kurumsallaştırılabileceğini öne sürdü.

Merkeziyetsizlik ölçütlerinin, düzenleyici standartların temel bir bileşeni haline gelebileceğini ve çeşitli dijital varlıkların yasallığını ve düzenleyici muamelesini değerlendirmek için bir turnusol testi olarak hizmet edebileceğini öne sürdü.

Merkezi olmayan bir kripto para biriminin, internetin İletim Kontrol Protokolü (TCP) gibi geleneksel olarak merkezi olmayan sistemlere verilen statüye benzer şekilde bir emtia veya protokol olarak ele alınabileceğini öne sürdü.

Ayrıca, daha merkezi dijital varlıkların yasa kapsamında olumsuz koşullarla karşılaşabileceği potansiyel bir düzenleyici bölünme konusunda uyarıda bulundu.

Cardano’nun açıklaması, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) ile gelebilecek potansiyel merkezi kontrole karşı keskin bir uyarı niteliği taşıyor ve sağlam para ve özgürlük ilkelerine olan bağlılığını bir kez daha teyit ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardanonu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!
Bitcoin Sistemi
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!

03/19/2024

·

47 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)