Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

08/23/2023

·

41 views


Cardano'nun (ADA) Büyük Güncellemesi Her Şeyi Değiştirebilir: İşte ADA Fiyatı Eylül Hedefi! › COINTURK

Özet Önde gelen katman 1 blockchain ağı Cardano, Marlowe akıllı kontrat ortamıyla teknik açıdan inanılmaz gelişmeler sunuyor; üst düzey güvenlik ve ölçeklenebilirlik artışı gibi yenilikler getiriyor. ADA...

Cardano'nun (ADA) Büyük Güncellemesi Her Şeyi Değiştirebilir: İşte ADA Fiyatı Eylül Hedefi! › COINTURK

Özet

  • Önde gelen katman 1 blockchain ağı Cardano, Marlowe akıllı kontrat ortamıyla teknik açıdan inanılmaz gelişmeler sunuyor; üst düzey güvenlik ve ölçeklenebilirlik artışı gibi yenilikler getiriyor.

  • ADA fiyatının 0,40 dolara yükselmesi, Marlowe güncellemesi ile mümkün olabilir. Bu güncelleme, Eylül ayında yapılacak olup ADA'nın fiyat hareketi için kritik bir gelişme olacak.

  • ADA, son düşüşten etkilense de, son 7 gün içerisinde %6 düşüş yaşayarak Bitcoin ve ETH gibi rakiplerine kıyasla daha fazla dayanıklı çıktı; bu, ADA'nın piyasadaki güçlü konumunu gösteriyor.

  • Piyasaya etkisi: nötr

Önde gelen katman 1 blockchain ağlarından Cardano (ADA), fiyat açısından önemli adımlar atamasa da kesinlikle teknik açıdan inanılmaz gelişmeler ile anılmaya devam ediliyor. Cardano ekibi tarafından atılan son güncelleme adımında ise Marlowe akıllı kontrat ortamı ön plana çıktı.

Cardano Ağı İçin Yeni Adım

Input Output Hong Kong (IOHK) tarafından aktarılan bilgilere göre ekip Marlowe için çalışmaları hızlandırdı ve özellikle bu akıllı kontrat ortamına eklenebilecek fonksiyonların artırılması için harekete geçti.

Marlowe ekibinin şu an için Marlowe Runtime, Marlowe Playground ve Marlowe Explorer gibi üç temel katmana odaklandığı ifade ediliyor. Marlowe’un üst düzey güvenliğinin de anlatıldığı gönderide, bunun daha önce hiçbir katman 1 blockchain ağında görülmemiş bir güvenlik noktası olduğu aktarılıyor.

ADA Fiyatı İçin Hedef 0,40 Dolar

Marlowe ile beraber ölçeklenebilirliğin önemli ölçüde artması bekleniyor ve bunun saniyede 1.000.000 işlem gibi bir seviyeye ulaşılmasında yardımcı olacağı aktarılıyor. ADA’nın 0,40 dolara yükselmesi ise aslında bununla mümkün olabilir. Marlowe için net tarih verilmese de Eylül ayında büyük bir güncelleme yapılacağı ifade edildi. Bu da an itibarıyla 0,26 dolar seviyesinde yer alan ADA fiyatı için kritik bir gelişme.

ADA, burada 0,28 dolar direncinin üzerine çıkabilirse sıradaki seviye 0,36 dolar ve 0,40 dolar olacaktır. Şu an için ADA’nın bu seviyeye çıkması için ciddi bir hacim ve ivme gerekiyor. Marlowe haberi ise tam olarak bu gereken ivme ile hacmi yaratabilir. Marlowe, Hydra ile entegre çalışacak ve ADA odaklı transferlerde de büyük bir gelişme sunacak.

ADA da son düşüşten etkilendi ve son 7 gün içerisinde %6 düşüş yaşadı. ADA aslında bu bakıma durumdan en az etkilenenlerden biri olmayı başardı. Bitcoin son 7 günde %10 düşüş yaşadı ve ADA’nın rakibi ETH de benzer sürede %9,8 düşüş ile kıyaslanabilecek bir durum ortaya koydu. Bu kıyaslamada ise ADA’nın son düşüşe nispeten daha fazla dayanıklı çıktığı görülüyor.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanonun-ada-buy...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK
CoinTürk
Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK

last Tuesday at 9:30 PM

·

6 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)