Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

01/30/2024

·

47 views


Cardano'dan (ADA) beklenmedik çıkış: Kritik seviyeye ilerliyor!

Uzun bir aradan sonra hacimli artışıyla dikkatleri çeken Cardano‘da (ADA) geri sayım başladı.Bitcoin‘in (BTC) 43.500 doları zorlamasıyla beraber eski gücünü kazanmaya başlayan altcoin’ler, yatırımcısını...

Cardano'dan (ADA) beklenmedik çıkış: Kritik seviyeye ilerliyor!

Uzun bir aradan sonra hacimli artışıyla dikkatleri çeken Cardanoda (ADA) geri sayım başladı.

Bitcoin‘in (BTC) 43.500 doları zorlamasıyla beraber eski gücünü kazanmaya başlayan altcoin’ler, yatırımcısını sevindirdi. Özellikle de diğer major coin’lere göre arka planda kalan Cardano (ADA) son fiyat hamlesiyle kendisini göstermeyi başardı. Aynı zamanda haftalık grafiğe bakıldığında önemli bir seviyeye doğru yol alan popüler coin, kısa bir zaman içersinde volatil hareketlere başlayabilir.

Eski günlerine geri dönebilir mi?

Bir dönemin en popüler projelerinden olan Cardano, yeni kripto paraların sektöre dahil olması ve trendlerin değişiminden dolayı bir türlü beklenen ilgiyi yakalayamadı. Ancak, teknik tarafta işleri iyi ilerleten ADA 0,5447 dolar direncine gelmiş durumda.

0,5447 Doların üzerinde kalıcılık sağlanması, Cardano’dan gelecek güzel hamleler veya BTC’ dominasyonunun düşmesi halinde ADA için sırasıyla 0,6799 – 0,8091 – 0,9171 – 0,9862 ve 1,0266 dolar hedeflenebilir. Kırmızı kutunun hacimli kırılımıyla birlikte ADA’da yeni bir boğa koşusu başlayabilir.

BTC’nin 43.500 doların üzerinde günlük kapanış yapamaması veya ADA’nın 0,5447 doları aşmakta güçlük çekmesi gibi unsurlar, paritede satış baskısı yaratmaya başlayacaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,4050 – 0,2368 ve 0,1535 dolara doğru geri çekilmeler yaşanabilir.

Ekran Resmi 2024 01 30 09.17.02
AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardanodan-ada...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Coinkolik

See more
Analist, ADA'nın büyük bir yükselişe hazırlandığını söyledi
Coinkolik
Analist, ADA'nın büyük bir yükselişe hazırlandığını söyledi

01/05/2024

·

68 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)