Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

01/10/2024

·

70 views


Cardano’da Yüzde 80’lik Artış İhtimali Belirdi! ADA Coin Yüzleri Güldürecek Mi?

Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olarak konumunu koruyan Cardano, kripto analisti Ali Martinez’in görüşlerine göre şu anda %80’lik etkileyici bir yukarı yönlü hareketi...

Cardano’da Yüzde 80’lik Artış İhtimali Belirdi! ADA Coin Yüzleri Güldürecek Mi?

Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olarak konumunu koruyan Cardano, kripto analisti Ali Martinez’in görüşlerine göre şu anda %80’lik etkileyici bir yukarı yönlü hareketi tetikleyebilecek umut verici sinyaller gösteriyor. Analiz, Cardano’nun günlük grafiğinde, özellikle de 0,618 Fibonacci düzeltme seviyesine yakın zamanda yapılan bir dokunuşa yanıt olarak gözlemlenen belirli bir satın alma sinyaline odaklanıyor.

ADA Coin İçin Satın Alma Sinyali ve Potansiyel Hedeflerin Açığa Çıkarılması

Ali Martinez’e göre, belirlenen satın alma sinyali Cardano’nun fiyatını 0,55 dolardaki mevcut direncin ötesine taşıyabilir. Doğrulandığı takdirde bu hareket, 0,69 ve hatta 0,93 dolara ulaşan projeksiyonlarla daha yüksek hedeflere kapı açma potansiyeline sahip.

0,93 dolara tırmanış, mevcut fiyat seviyelerinden %82’lik bir artış anlamına gelecek. Son güncelleme itibariyle Cardano son 24 saat içinde %2,92’lik bir düşüş yaşadı. Şu an fiyat 0,4997 dolar seviyesinde.

Piyasadaki Dalgalanmalar ve Dış Faktörler

Daha geniş kripto para piyasası şu anda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bir spot Bitcoin ETF’ine ilişkin kararıyla ilgili artan beklentilere yanıt olarak dalgalanmalara ve düşüşe tanık oluyor. Bitcoin ETF’leri için SEC’in onay verdiği şeklinde atılan bir tweet piyasa oynaklığına katkıda bulundu.

Piyasadaki zorluklara rağmen Ali Martinez, kripto para birimi Cardano’nun gidişatı konusunda iyimserliğini koruyor ve 2018-2020 yılları arasında gözlemlenen fiyat modelleriyle paralellikler kuruyor. Analist, ADA‘nın Nisan ayına kadar mevcut seviyeleri etrafında konsolide olabileceğini ve potansiyel olarak boğa koşusunun yeniden canlanacağına işaret edebileceğini öngörüyor.

Cardano Girişleri ve Piyasa Dinamikleri

Piyasa dinamikleri bağlamında altcoin Cardano, 2024’ün ilk haftasını kapsayan en son CoinShares raporunda bildirildiği üzere, 3,7 milyon dolarlık kayda değer bir giriş gördü. Rapor, dijital varlık yatırım ürünlerinin bu dönemde toplam 151 milyon dolarlık giriş çektiğini vurguluyor.

Ayrı bir gelişme olarak, Cardano cüzdanı Lace, 2024 yılının ilk sürümü olan Lace 1.8.1 sürümünü duyurdu. Bu güncelleme signData yöntemiyle ilgili bir hatayı gidererek gelişmiş işlevsellik ve kullanıcı deneyimi sağlıyor. Özetle geçmiş fiyat modelleri ve olumlu giriş göstergeleriyle birleşen satın alma sinyali, Cardano’nun gelecekteki yörüngesi için zorlayıcı bir anlatı sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-yuzde-80...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano Kurucusundan Brave Çağrısı Geldi! Entegrasyon Yakın Mı?
CoinTürk
Cardano Kurucusundan Brave Çağrısı Geldi! Entegrasyon Yakın Mı?

yesterday at 4:16 PM

·

6 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)