Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/13/2023

·

92 views


Cardano’da Sıcak Gelişme! Bu Kripto Para Borsası İle Ortaklık Yakın › COINTURK

Özet Cardano CEO’su Charles Hoskinson bir ortaklığın ipuçlarını verdi. Kraken ile ortaklığa Hoskinson sıcak bakıyor. Ortaklık Cardano için meteorik büyümenin kapılarını açma potansiyeline sahip. Piyasaya...

Cardano’da Sıcak Gelişme! Bu Kripto Para Borsası İle Ortaklık Yakın › COINTURK

Özet

  • Cardano CEO’su Charles Hoskinson bir ortaklığın ipuçlarını verdi.

  • Kraken ile ortaklığa Hoskinson sıcak bakıyor.

  • Ortaklık Cardano için meteorik büyümenin kapılarını açma potansiyeline sahip.

  • Piyasaya Etkisi: Pozitif

Kripto para sektörünün dinamik ortamında, Layer-2 çözümlerinin keşfi birkaç şirket için potansiyel yeni gelir akışlarına açılan bir kapı olarak görülüyor. Özellikle, Cardano Blockchain’in vizyoner kurucusu Charles Hoskinson bu noktada içinden geçenleri samimi olarak açıklıyor. ABD merkezli kripto para borsası Kraken ile potansiyel bir ortaklığa ilgi duyduğunu ifade ediyor. Bu gelişme, Kraken’in teknolojik yeteneklerini geliştirme niyetini açıklamasına ve bu hedefe ulaşmak için bir Blockchain geliştiricisiyle işbirliği arayışına yanıt olarak geldi.

Kraken ve Cardano Ortaklığı Mümkün mü?

Kraken’in bir ortaklık arayışına girmesinin en önemli nedeni, kendi Layer-2 Blockchain ağını başlatmasına yönelik olarak iddialı hedefinden kaynaklanıyor. Öncü kripto şirketlerinin Blockchain teknolojisini geliştirmeye yönelik hedeflerinin iş stratejilerinin bir parçası olduğu dönemde yer alıyoruz. Kraken de kendine yönelik böyle bir hedef içerisinde hareket ediyor.

kraken cardano cointurk

Kraken’in böyle bir hedefinin ve taahhüdünün olduğunu bilen Cardano CEO’su Charles Hoskinson net ifadelerle “siz varsanız, ben de varım” diyor. Bu durum potansiyel bir ortaklığın işaretleri olarak yorumlanıyor.

Layer-2 Dinamikleri Dikkat Çekiyor

Layer-2 ortamının kripto para sektörüne yeni bir ivme kazandırdığına dikkat çekiliyor. Bu noktada Coinbase örneği karşımızda duruyor. Geçmiş aylarda OP Stack’i oluşturmak için altcoin projesi Optimism ile kurulan ortaklık sektörde ses getirmişti. Bu ortaklığın yansımaları da olmuştu. Buna göre Ethereum ağında çalışan merkezsiz uygulamaların verimliliği önemli ölçüde artmıştı. Ayrıca ağdaki kullanıcı deneyimleri de yükselmişti.

What Are Layer 2 Blockchain Solutions: Overview, Capabilities and Projects

Coinbase ve optimism ortaklığının geldiği nokta sadece yukarıdakilerle de sınırlı değil. Coinbase’in Layer-2 ağı olan Base önemli ölçüde büyüme göstererek 300 milyon doları aşan toplam kilitli değerle (TVL) en popüler onuncu zincir olarak dikkat çekti. Bu durum Layer-2 girişimlerinin potansiyelini göstermesi için kayda değer. İşte bu noktadan hareketle Cardano ve Kraken’in Layer-2 alanında atacağı adım heyecan verici bir gelişme olabilir. Ayrıca kripto dünyasında yeniliklere ve yeni fırsatlara doğru kapıları da ardı ardına açabilir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-sicak-ge...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Bu Altcoin Beklenen Hareketi Göstermedi! Cardano’da Boğa Döngüsü Ne Zaman?
CoinTürk
Bu Altcoin Beklenen Hareketi Göstermedi! Cardano’da Boğa Döngüsü Ne Zaman?

yesterday at 10:30 PM

·

7 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)