Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/18/2024

·

75 views


Cardano’da Sıcak Gelişme! ADA Coin Fiyatını Artırabilecek Adım Atıldı

Cardano, Mehen Finance ile stablecoin USDM’yi  tanıttı. Hamlenin Cardano'nun ekosistemine güçlü bir katkı sunması bekleniyor. ADA coin fiyatı 0,69 dolar seviyesinden işlemde. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano’da Sıcak Gelişme! ADA Coin Fiyatını Artırabilecek Adım Atıldı

Cardano, Mehen Finance işbirliğiyle ağında devrim niteliğinde bir adım attı ve USDM isimli fiat destekli stablecoin’i tanıttı. Bu duyuru, Cardano’nun Layer-1 akıllı sözleşme ağı olarak öne çıkan pozisyonunu daha da güçlendiren bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Gelişmeyle birlikte ADA coin fiyatının 0,69 dolar seviyesinden işlemde olduğunu görüyoruz.

USDM Bu Hafta Cardano Blockchain’de

USDM, tamamen ABD doları ile destekleniyor ve kullanıcılarına 1:1 dönüşüm oranı sunuyor. Bu, Cardano’nun Blockchain’indeki ilk fiat destekli stablecoin olma özelliğini taşıyor. Mehen Finance, kurumsal müşterilerin USDM için katılım sürecinin başlayacağını ve token’ın 18 Mart haftası içinde Blockchain’de görüneceğini duyurdu.

Bu önemli adım, Cardano’nun ekosistemini daha da genişletme stratejisinin bir parçası olarak değerlendirilebilir. USDM’nin tanıtımı, merkezi olmayan uygulamalar için güvenliği, ölçeklenebilirliği ve sürdürülebilirliği artırmayı hedefliyor. Ayrıca, ekosistemi güçlendirerek daha geniş bir kullanıcı tabanını ve geliştiricileri çekmeyi amaçlıyor.

USDM Ne Sağlayacak?

Cardano’nun son çeyreklerdeki ekosistem büyümesi göz önüne alındığında, USDM stablecoin’inin piyasaya sürülmesiyle bu büyümenin daha da hızlanması bekleniyor. USDM’nin diğer stablecoin’lerden farkı, doğrudan ABD doları desteğine sahip olması. Bu da kullanıcılar arasında güveni artırarak, kripto para biriminin USD karşılığında basılmasını kolaylaştırıyor.

USDM’nin Cardano Blockchain’e entegrasyonu, işlemler için ek akıllı sözleşmelere olan ihtiyacı ortadan kaldırarak işlem verimliliğini artırabilir. Bu adımın, güvenli ve ölçeklenebilir bir Blockchain ortamının faydalarını keşfetmeye istekli daha fazla geliştirici ve kullanıcıyı çekmesi bekleniyor.

Altcoin Cardano (ADA) Fiyatında Ne Bekleniyor?

Kripto analisti Ali’nin yaptığı son paylaşım, kripto para birimi Cardano’nun mevcut fiyat hareketlerini 2018’den 2021’e kadar gözlemlenen tarihsel modellerle kıyasladı. Sonuçlar oldukça ilgi çekici. Eğer bu eğilimler devam ederse, kripto para birimi ADA’nın fiyatının önümüzdeki haftalarda 0,55 ila 0,80 dolar aralığında konsolide olabileceğini gösteriyor.

Bu konsolidasyon aşamasının ardından 1,70 dolara yükseliş bekleniyor. Ve daha da heyecan verici olanı, bu yükselişin ardından ADA’nın potansiyel olarak 5 dolara doğru bir atılım için zemin hazırlayacak bir konsolidasyon dönemi yaşayabileceği öngörülüyor. Bu tür tahminler, kripto para birimi Cardano‘nun geleceğine dair artan yatırımcı ilgisini ve güvenini yansıtıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-sicak-ge...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Çarpıcı Uzman Analizi Sonrası Gözler Bu Altcoin’e Çevrildi! 2 Dolara Kadar Yükselebilir!
CoinTürk
Çarpıcı Uzman Analizi Sonrası Gözler Bu Altcoin’e Çevrildi! 2 Dolara Kadar Yükselebilir!

yesterday at 12:30 PM

·

9 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)