Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

07/04/2023

·

98 views


Cardano'da (ADA) Uzman Görüşü! Token'da Beklenen Hareket Ne? › Bitcoinhaber.net

Cardano (ADA), geçen Ekim ayından bu yana nispeten düz bir ticaret paterni yaşadı ve önemli bir yükseliş ivmesinden yoksun kaldı. Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi şu anda tüm...

Cardano'da (ADA) Uzman Görüşü! Token'da Beklenen Hareket Ne? › Bitcoinhaber.net

Cardano (ADA), geçen Ekim ayından bu yana nispeten düz bir ticaret paterni yaşadı ve önemli bir yükseliş ivmesinden yoksun kaldı. Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolardan yaklaşık %92 düştü.

ADA Yorumu!

Ancak, ADA’nın son fiyat davranışı bazı iyileşme belirtileri gösterdi. Geçen ayın başlarında 0,22 dolara düştükten sonra, o zamandan bu yana yaklaşık %33 oranında toparlandı ve uzmanlar şimdi fiyatında önümüzdeki aylarda potansiyel bir artış öngörüyor.

Popüler kripto analisti Alan Santana’ya göre, ADA’nın potansiyeli değerlendirilirken odak noktası uzun vadeli perspektif olmalıdır. Tradingview’deki yakın tarihli bir analizde Santana, yaklaşan boğa piyasası sırasında ADA’nın fiyatını artırabilecek üç aşamadan oluşan bir model dizisinin altını çizdi. Uzman, ilk iki aşamanın hâlihazırda tamamlandığını ve üçüncü aşamanın ardından gelmesinin beklendiğini belirtti.

Santana’nın analizi, boğa piyasası yeniden başladığında fiyat hedeflerine işaret etti. Cardano’nun bu yıl 0,665 dolara ulaşabileceğini ve potansiyel olarak 1,34 dolara kadar çıkabileceğini tahmin etti. Santana, uzun vadede 2 dolar ve 2,5 dolarlık hedefler bekliyordu. Ayrıca, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşma olasılığından bahsetti ve gelecekte daha da yüksek fiyatlar potansiyeli olan 4,9 dolar ve 7,77 dolar potansiyel seviyelerine işaret etti.

ADA Analizi!

Başka bir analist olan Dan Gambardello da, ADA’nın yükseliş ivmesini sürdürebileceğini gösteren çeşitli göstergeleri gözlemleyerek Cardano’nun fiyat hareketi hakkındaki görüşlerini paylaştı. 4 Temmuz tarihli bir videoda analist, ADA’nın 0,618 Fibonacci direnci ve 50 günlük hareketli ortalama ile çakışan 0,32 dolarlık kilit direnç seviyesini aşmasının önemini vurguladı.

ADA’nın yukarı yönlü momentumun göstergesi olarak daha yüksek ve alçak değerler sergilediğini belirtti. ADA’nın haftalık grafiğini inceleyerek, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) Aralık 2022’deki ayı piyasasının en düşük seviyesiyle çakışan önceki düşük seviyesinden daha yüksek bir seviyeye işaret etti. ADA.

Analist ayrıca ADA’nın aşırı satış durumunu ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) çevreleyen son haberlere bağladı ve Bitcoin dahil diğer kripto para birimlerinin ADA’dan farklı grafik modellerine sahip olduğunu kabul etti. Ancak, ADA’nın muadillerini yakalamak için kat etmesi gereken önemli bir zemin olduğunu vurguladı.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/cardanoda-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BitcoinHaber

See more
Cardano: Sosyal Etkileşimlerdeki Artış ADA'nın Fiyatını Artıracak Mı?  › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano: Sosyal Etkileşimlerdeki Artış ADA'nın Fiyatını Artıracak Mı?  › Bitcoinhaber.net

05/15/2023

·

118 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)