Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/24/2023

·

72 views


Cardano'da (ADA) Santiment Raporları! Token'da Veriler Neyi Gösteriyor? › COINTURK

Özet Cardano (ADA), geliştirme faaliyetlerinde önemli bir artış yaşadı ve Input Output Global'ın haftalık geliştirme raporu, farklı ekiplerin çalışmalarına dikkat çekti. Raporda, Hydra ve Mithril ekiplerinin...

Cardano'da (ADA) Santiment Raporları! Token'da Veriler Neyi Gösteriyor? › COINTURK

Özet

  • Cardano (ADA), geliştirme faaliyetlerinde önemli bir artış yaşadı ve Input Output Global'ın haftalık geliştirme raporu, farklı ekiplerin çalışmalarına dikkat çekti.

  • Raporda, Hydra ve Mithril ekiplerinin ölçeklendirme çalıştayına katıldığı, BASHO ekibinin çeşitli düğüm hatalarını çözdüğü ve diğer ekiplerin farklı projeler üzerinde çalıştığı belirtildi.

  • ADA'nın geliştirme faaliyetleri artarken, fiyatı son yedi günde %2 düşüş yaşadı ve günlük aktif adreslerde de düşüş gözlendi.

  • Piyasa etkisi: Nötr

Cardano‘nun (ADA) geliştirme faaliyeti son yedi gün içinde keskin bir artış gösterdi ve geliştiricilerin blok zincirini iyileştirme çabalarını yansıtıyor. Input Output Global ayrıca Cardano’nun haftalık geliştirme raporunun son raporunu yayınladı ve farklı ekiplerin geçen hafta yaptığı çalışmalara ışık tuttu. Blockchain etrafındaki gelişmeler artarken son birkaç günde ADA’nın fiyatı düştü.

Santiment’ten Kritik Veri!

Santiment’in verilerine göre Cardano’nun geliştirme faaliyeti geçen hafta önemli ölçüde arttı. IOG’nin son raporu, geçen hafta geliştirme faaliyetlerindeki bu artışa neyin sebep olduğunu ortaya koydu. Cardano’nun haftalık geliştirme raporunda Hydra ve Mithril ekiplerinin çoğunluğunun Fransa’nın Nantes kentinde bir Cardano ölçeklendirme çalıştayına katıldığı belirtildi.

BASHO ekipleri ayrıca Layer 1’i sorgularken hidra düğümünün çökmesine neden olan bir hatayı da çözdü ve ayrıca Mithril düğümlerindeki hataların yeniden düzenlenmesi ve standartlaştırılması üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Voltaire’de Intersect, planlanan GovTool demosunu yasaklayan bazı teknik zorluklarla karşı karşıya kalan bir yapıya ev sahipliği yaptı.

Ek olarak Plutus araçları ekibi, Marconi EpochState dizinleyicilerini basitleştirilmiş bir API ile yeniden çalışmaya devam etti. Öte yandan Lace ekibi, çoklu delegasyonlu portföy ayarlamaları konusunda ilerleme kaydetti, bir havuzun kaydının iptal edilmesiyle ilgili bazı sorunları düzeltti. Trezor desteği için test kapsamı üzerinde çalıştı ve DApp Store için UI/UX iş akışı üzerinde çalışıyor.

ADA’da On-Chain Analiz!

Raporda ayrıca ADA’nın en son ağ istatistiklerine de bahsedildi. ADA’nın toplam işlemleri 75,3 milyonu aştı ve toplam yerel token sayısı 8,8 milyona ulaştı. ADA’nın geliştirme faaliyeti yüksek kalmasına rağmen, ADA’nın fiyat hareketini olumlu yönde etkilemedi. CoinMarketCap’e göre ADA son yedi gün içinde yaklaşık %2 oranında düşüş yaşadı.

ADA ayrıca geçen hafta günlük aktif adreslerinde ciddi bir düşüşe tanık oldu. Mevcut fiyat eğilimi olumsuz olsa da piyasanın ADA’ya olan güveni yüksekti. LunarCrush’a göre, token etrafındaki düşüş eğilimi geçen hafta yaklaşık %2 düşerken yükseliş eğilimi %6 arttı. Ayrıca Coinglass’ın verileri , ADA’nın türev piyasasındaki talebinin, bulma oranı arttıkça yüksek olduğunu ortaya koydu.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-sant...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!
CoinTürk
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

last Monday at 11:16 AM

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)