Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

05/20/2023

·

17 views


Cardano’da (ADA) Neler Oluyor? 20 Mayıs 2023

Bitcoin’deki hareketli saatler, Cardano’yu (ADA) etkiledi, destek seviyesini kaybeden ADA’da düşüş devam edebilir mi?Bitcoin’in geri çekilmesiyle birlikte sarsılan altcoin’lere, ADA’da eklenmiş oldu....

Cardano’da (ADA) Neler Oluyor? 20 Mayıs 2023

Bitcoin’deki hareketli saatler, Cardano’yu (ADA) etkiledi, destek seviyesini kaybeden ADA’da düşüş devam edebilir mi?

Bitcoin’in geri çekilmesiyle birlikte sarsılan altcoin’lere, ADA’da eklenmiş oldu. Direncini kırıp bir üst noktayı hedefleyen ADA, BTC’nin değer kaybetmesinden sonra bu direncin yeniden altına sarkmış oldu. Şu an için 0,365 dolardan işlem gören major coin için teknik analiz ne gösteriyor?

Cardano (ADA) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En son Nisan ayının ortalarında 0,461 doları görerek uzun zaman sonra net bir artış gösteren ADA, 0,348 dolara gelerek kısa sürede yüzde 20’den fazla değer kaybetmişti. Güncel olarak 0,3706 direncinin hemen altında işlem gören ADA, henüz güvenli bölgeye atabilmiş değil. BTC’nindeki stabiliteyi göz önünde bulundurursak ADA için 0,3706 ve 0,3488 dolar seviyelerin, alıcılar için kritik seviyelerdir.

ADA tarafında yükselişlerin başlayabilmesi adına sırasıyla sırasıyla 0,41 – 0,427 – 0,44 ve 0,46 dolar dirençlerinin aşılması izlenebilir. Ayrıca Cardano ekosistemindeki gelişmeler, yakından takip edilebilir BTC’nin düşmediği veya stabil gittiği senaryoda ADA’da üst seviyeler beklenebilir.

Ekran Resmi 2023 05 20 19.17.35
AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardanoda-ada-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano'da (ADA) Neler Oluyor? 27 Mayıs 2023
Coinkolik
Cardano'da (ADA) Neler Oluyor? 27 Mayıs 2023

05/27/2023

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)