Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/07/2023

·

131 views


Cardano'da (ADA) Kritik Seviyeler! Token'da Ralli Başlıyor Mu? › COINTURK

Okuma Süresi: 2 DakikaCardano (ADA), 21 Günlük Hareketli Ortalaması şeklinde 0,28 dolar bölgesindeki kilit destekte bir sıçrama ve Haziran diplerinden bir yükseliş yaşıyor. Kripto para biriminde yaşanan...

Cardano'da (ADA) Kritik Seviyeler! Token'da Ralli Başlıyor Mu? › COINTURK

Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano (ADA), 21 Günlük Hareketli Ortalaması şeklinde 0,28 dolar bölgesindeki kilit destekte bir sıçrama ve Haziran diplerinden bir yükseliş yaşıyor. Kripto para biriminde yaşanan artışın sebebi ne?

ADA’da Yükseliş Belirtileri!

Kripto piyasalarının korkulduğu kadar olmayan ABD istihdam rakamlarının ardından bir rahatlama işareti solumasıyla gelen sıçrama, ADA’nın yükselen bir yükselen üçgen yapısı oluşturduğuna dair umutları canlı tutuyor. Bu teknik modellere göre, yükseliş ivmesi öncesinde oluşma eğiliminde olabilir.

Daha geniş kripto piyasası geri çekilirken ADA, psikolojik açıdan önemli olan 0,30 dolar bölgesindeki önceki haftalık yüksek seviyelerinden hala yaklaşık %7 aşağıdayken, düşüşü satın almanın zamanı geldi mi?

Cardano’nun hala kısa vadeli bir teknik yapı oluşturma sürecinde olması nedeniyle, boğalar iyimser ve kısa vadeli fiyat tahminleri de bu nedenle yükseliş yönünde. ADA, 0,30 dolar bölgesindeki direncin üzerine çıkabilirse, bu durum 200DMA’ya hızlı bir şekilde toparlanmanın ve 0,35 dolar bölgesindeki direncin kapısını açabilir.

ADA Rallisi!

ADA bu ralliyi kaldırabilirse,  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun geçen ay bu zamanlar menkul kıymet olarak etiketlemesinin ardından kaybettiği zeminin neredeyse tamamını geri kazanmış olabilir. Bir ADA yükselişinin olası olduğunu gösteren sadece teknik bilgiler değil.

Blockchain’in Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosistemi, SEC FUD’ye (Korku, Belirsizlik ve Şüphe anlamına gelir) rağmen güçlenmeye devam ediyor. DeFi Llama’ya göre, Cardano akıllı sözleşmelerinde (Cardano Merkezi Olmayan Uygulamalar aracılığıyla) kilitlenen kriptonun USD cinsinden toplam kilitli değeri (TVL) yeniden 200 milyon doların üzerine çıktı ve neredeyse yılın en yüksek seviyelerine geri döndü.

Bununla birlikte ADA cinsinden TVL, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam ediyor. Ayrıca ABD düzenleyici belirsizliği ADA üzerinde asılı kalmaya devam ederken, şimdi düşüşü satın almak için iyi bir zaman olabilir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-krit...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
ADA Coin Yatırımcılarına Yakında Sürpriz Gelebilir
CoinTürk
ADA Coin Yatırımcılarına Yakında Sürpriz Gelebilir

last Thursday at 5:15 PM

·

40 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)