Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

02/06/2024

·

39 views


Cardano’da (ADA) Geliştirme Faaliyeti Artıyor! Bu Metrikler Benimsemeyi Hızlandırabilir!

Cardano (ADA) son ​​birkaç günde büyük bir aktivite artışına tanık oldu. Bu artan aktivite kısmen ağda meydana gelen son gelişmelere bağlanabilir. İşte popüler kripto para biriminde son veriler! Cardano’da...

Cardano’da (ADA) Geliştirme Faaliyeti Artıyor! Bu Metrikler Benimsemeyi Hızlandırabilir!

Cardano (ADA) son ​​birkaç günde büyük bir aktivite artışına tanık oldu. Bu artan aktivite kısmen ağda meydana gelen son gelişmelere bağlanabilir. İşte popüler kripto para biriminde son veriler!

Cardano’da Yeni Cüzdan Sayısı

Son verilere göre Cardano, son 24 saatte 255.000 ödeme gerçekleştirdi. Kripto para ağı, günde 5.500 yeni cüzdanın oluşturulduğuna tanık oldu. Bu durumda artan aktivite ve benimsemenin göstergesi olabilir. Bu nedenle ağdaki günlük aktif adresler son birkaç günde 31.000’den 45.000’e çıktı. Ayrıca Günlük İşlemler 54.000’den 80.000’e çıktı.

Charles Hoskinson’ın son yorumları da ileriye dönük olarak yatırımcıları etkileyebilir. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) L2’leri eleştirirken Cardano ve Ethereum’u (ETH) övdüğü bir tweet’te görüşlerini paylaştı. L2 girişimlerinin Bitcoin’de karşılaştığı zorlukları vurguladı ve Bitcoin’in doğasında olan sınırlamaların, sağlam bir ortamın gerekliliklerini desteklemeyi zorlaştırdığını ileri sürdü.

Cardano’da Güncel Veriler

Buna karşılık hem Ethereum hem de Cardano sürekli olarak yükseltme yaparak geliştiricilere güvenilir ve güvenli L2 çözümlerini dağıtmak için gelişmiş seçenekler sunabilir. Artan faaliyetlere rağmen Cardano ağı tarafından toplanan toplam ücretler düşmeye devam etti. Geçtiğimiz ay Cardano, ücretlerde %29,4 oranında büyük bir düşüşe tanık oldu.

Belirtilen durum ağın gelir üretimi ve sürdürülebilirliği konusundaki endişeleri artırdı. Sonuç olarak ağ doğrulayıcıları ve stakerlara yönelik teşvikler etkilenebilir. Cardano’daki geliştirme faaliyeti yazı kaleme alındığında sürekli bir büyüme sergiledi. Ancak sosyal cephede işler pek de iyi görünmüyordu. Ağırlıklandırılmış duygular, olumsuz yorumların olumlu yorumlardan daha ağır bastığını öne sürdü.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-geli...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano İçin Yükseliş Devam Edecek Mi? ADA İçin Hangi Seviyeler Belirleyici
CoinTürk
Cardano İçin Yükseliş Devam Edecek Mi? ADA İçin Hangi Seviyeler Belirleyici

last Sunday at 4:00 AM

·

17 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)