Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/09/2024

·

84 views


Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?

Cardano (ADA) fiyatı, kritik haftalık destek seviyesine ulaşarak düşüşü engellemeye çalışıyor. ADA, büyük destek seviyelerinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. ADA'nın kısa vadeli seyri direnç ve destek seviyelerine göre şekillenecek. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?

Cardano (ADA) fiyatı, alıcıların daha fazla düşüşü önlemek için devreye girebileceği kritik bir nokta olan önemli bir haftalık destek seviyesine ulaştı. Haftalardır süren istikrarlı düşüşlerin ardından ADA, haftalık SMA 50’ye 0,433 dolara dokundu. Belirtilen seviye, Ekim 2023’ün sonlarından bu yana ADA fiyatını önemli ölçüde destekledi, dolayısıyla ADA’nın buradaki dokunuşu önemli olmaya devam ediyor.

ADA’da Analitik Şirketi Raporu

Kripto para birimleri, hükümetin Mayıs ayı istihdam verilerinin tahmin edilenden çok daha yüksek çıkması ve 272.000 işin kazanılmasının ardından Bitcoin liderliğindeki piyasanın Cuma günü düşüş yaşamasıyla önceki haftayı düşüşle kapattı. Yazı kaleme alındığında ADA, son 24 saatte %0,54 artışla 0,439 dolara yükseldi. Bu durum önceki günün en düşük seviyesi olan 0,432 dolardan biraz daha yüksekti. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Mevcut fiyat hareketi, ADA’nın önemli miktarda yaklaşık 3,47 milyar token’ın önemli sayıda adres tarafından tutulduğu büyük bir destek üzerinde bulunduğunu gösteriyor. IntoTheBlock verilerine göre 3,47 milyar ADA, 350.940 adres tarafından 0,371 dolar ile 0,431 dolar aralığında ortalama 0,3944 dolar fiyatla satın alındı. ADA, haftalık SMA 50 desteği de dahil olmak üzere bu destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarır ve yukarı yönlü ivme kazanırsa, yeni bir yükseliş eğiliminin başlangıcının habercisi olabilir. Peki, ADA fiyatında sırada ne var?

ADA’da Fiyat Tahmini

Cardano mevcut konumda boğalar ve ayılar arasındaki savaşı gösteren simetrik üçgen formasyonunda işlem görüyor. Yatırımcılar ADA fiyatını 7 Haziran’da 0,461 dolar olan günlük SMA 50’nin üzerine çıkarmayı başardılar. ADA, dirençle karşılaşmadan önce kısa bir süreliğine 0,49 dolarlık zirvelere ulaştı ve fiyat düşmeye başladı.

ADA şimdi dört günlük yenilgi serisinden kurtulmaya çalışıyor. Boğaların son fiyat toparlanmasını ne kadar ileri götüreceği henüz bilinmiyor. Alıcılar 0,49 dolar bariyerini aşarsa ADA 0,62 dolara yükselebilir. 0,57 dolarda hafif bir direnç var ancak bunun aşılması bekleniyor. Buna karşılık, Cardano’nun 0,461 dolardaki günlük SMA 50’nin altına düşmesi, boğaların kazanç elde ettiği ve ADA fiyatının bir süre daha üçgenin içinde sıkışıp kaldığı anlamına gelebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-boga...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Türk Lirası ile Cardano (ADA) Nasıl Alınır?
CoinTürk
Türk Lirası ile Cardano (ADA) Nasıl Alınır?

06/17/2024

·

57 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)