Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

04/30/2024

·

137 views


Cardano’da (ADA) Balinalar Uyandı! ADA’da Destek ve Direnç Seviyeleri Neler?

Pazartesi günü Bitcoin fiyat düzeltmesi, büyük kripto para birimlerinde arz baskısını arttırdı. ADA, %61,8 fibonacci geri çekilme seviyesinin ve 0,445 doların birleşik desteğinin üzerinde seyrediyor. Cardano'nun faaliyeti, balinaların aktifliği ve yüksek işlem hacmiyle dikkat çekiyor. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano’da (ADA) Balinalar Uyandı! ADA’da Destek ve Direnç Seviyeleri Neler?

Pazartesi günü 62.000 dolar seviyesinin altındaki Bitcoin (BTC) fiyat düzeltmesi, Cardano (ADA) da dahil olmak üzere büyük kripto para birimlerinin çoğunda arz baskısını hızlandırdı. ADA fiyatı haftalık %14,45 kayıpla 0,52 dolardan 0,44 dolara düşüş gösterdi.

ADA’da Destek Bölgesi

Mevcut konum itibariyle ADA %61,8 fibonacci geri çekilme seviyesinin ve 0,445 doların birleşik desteğinin üzerinde seyreden altcoin, alıcıların karşı harekete geçmesi için yüksek bir ilgi alanı yarattı. Cardano fiyatında devam eden düzeltme eğilimi, talep baskısında 0,445 dolara kadar bir artışa tanık oldu. Belirtilen destek seviyesi, uzun bir düzeltme eğiliminin ortasında kritik teknik destek olan %61,8 fibonacci geri çekilme seviyesiyle uyumlu olabilir.

ADA fiyatı şu anda 0,45 dolar seviyesinden işlem görüyor ve belirtilen desteğin daha düşük bir fiyat reddi, satın alma baskısının hala devam ettiğini gösterebilir. Daha geniş piyasa hissiyatı gelişirse, Cardano, trendin tersine döndüğüne dair erken bir sinyal için genel trende meydan okumaya hazırlanabilir.

Cardano’da Analitik Raporları

Bununla birlikte Cardano’nun faaliyeti, balinaların oldukça aktif olması nedeniyle artıyor. Önde gelen kripto para analitik firması IntoTheBlock’a göre Cardano’nun ortalama büyük işlem hacmi geçtiğimiz hafta günlük 13,84 milyar dolara ulaştı. Ayrıca bunu bir bağlama oturtmak gerekirse, belirtilen hacim Bitcoin’in mevcut işlem hacminin yaklaşık üçte biri, Litecoin’in beş katı ve Dogecoin‘den 16 kat daha etkileyici.

Cardano’nun büyük yatırımcıları arasındaki bu hareketlilik, önemli piyasa hareketlerinin bir işareti olabilir ve kripto topluluğunun dikkatini çekebilir. Potansiyel bir kırılma, satın alma baskısını hızlandırabilir ve alıcıları 0,57 dolar ve 0,687 doların en yüksek seviyelerini takip etmeye teşvik edebilir. Sonuç olarak Bitcoin fiyat düzeltmesiyle Cardano’nun değeri düştü, ancak %61,8 fibonacci destek seviyesi alıcıları çekti. Yüksek işlem hacmi ve balinaların etkisiyle Cardano potansiyel bir yükseliş sinyali veriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-bali...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
2024 İçin İyimserlik Arttı! Bu Altcoin Son Düşüş Sonrası Fırsat mı Sunuyor?
CoinTürk
2024 İçin İyimserlik Arttı! Bu Altcoin Son Düşüş Sonrası Fırsat mı Sunuyor?

today at 1:00 PM

·

11 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)