Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

04/02/2024

·

61 views


Cardano’da (ADA) Analistler İkiye Bölündü! ADA’ya İki Farklı Senaryo!

Nisan ayıyla birlikte kripto para piyasası çalkantılı bir döneme girdi. Cardano (ADA) önemli bir gerileme gösterdi ve 0,582 dolara kadar düştü. Analistler Cardano'nun fiyatını düşüş eğilimini sürdürüp sürdürmeyeceği konusunda bölünmüş durumda. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano’da (ADA) Analistler İkiye Bölündü! ADA’ya İki Farklı Senaryo!

Nisan ayına çalkantılı bir başlangıç ​​yapan kripto para piyasası, önemli bir gerileme yaşadı ve büyük kripto para birimleri, ayın başından bu yana önemli düşüşler yaşadı. Bunların arasında Cardano (ADA) ilk iki günde %10,4 oranında bir düşüşle 0,582 dolara düşerek öne çıkıyor.

Cardano’da Kritik Eşik

Cardano’da bu durum 19 Mart tarihinden bu yana en düşük ADA fiyatına işaret ediyor ve popüler kripto para biriminin meraklıları arasındaki endişeleri yoğunlaştırıyor. Özellikle dikkat çeken durum 0,62 dolarlık önemli bir destek seviyesinin kaybı olabilir. Cardano’nun daha önce 5 Mart ve 19 Mart’ta geri döndüğü bu kritik eşik, şimdi önemli bir zorluk teşkil ediyor.

Belirtilen destek seviyesinin son 30 gün içinde üçüncü kez sürdürülememesiyle birlikte ADA fiyatının gelecekteki gidişatına dair belirsizlik ortaya çıkıyor. Analistler potansiyel sonuçlar konusunda bölünmüş durumda. Bazı analistler Cardano’nun yerel dibi bulduğu ve alıcıların fiyatı yukarı çekmek için devreye girdiği Mart ortasını anımsatan bir senaryo öngörüyor.

ADA’da Talep Seviyesi

Bu iyimser görüş, ADA’nın talepte yeniden canlanma yaşanması ve kaybedilen zeminin geri kazanılmasıyla tarihin tekerrür edebileceğini öne sürüyor. Ancak diğer kripto para analistleri temkinli kalmayı sürdürüyor ve daha fazla aşağı yönlü baskı olasılığına işaret ediyor. Alıcılar bir kez daha gerçekleşemezse Cardano fiyatı devam eden düşüş ivmesiyle karşı karşıya kalabilir.

İzlenecek bir sonraki önemli destek seviyesi ADA başına 0,55 dolar ve bu durum kripto para biriminin kısa vadeli gidişatını belirlemek için çok önemli bir nokta olabilir. Kripto para birimi çalkantılı piyasa koşullarında istikrar bulmaya çalıştığından, önümüzdeki günler Cardano ve yatırımcıları için kritik öneme sahip olabilir. Sonuç olarak Nisan ayında kripto para piyasası genelinde yaşanan çalkantılar arasında Cardano’nun önemli bir gerileme göstermesi ve analistler arasında geleceğine ilişkin belirsizliklerin olduğu bir ortamda, ADA’nın fiyatı Mart ortasındaki seviyelere dönebileceği veya daha fazla düşebileceği konusunda fikir ayrılıkları bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanoda-ada-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) İki Farklı Senaryo! Analistlerden Kritik Uyarı Geldi!
CoinTürk
Cardano’da (ADA) İki Farklı Senaryo! Analistlerden Kritik Uyarı Geldi!

last Thursday at 12:00 AM

·

22 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)