Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/15/2024

·

94 views


Cardano'da (ADA) 681 Milyon Doların Topluluğa Devredileceği İddiası!

Güncelleme: 15.06.2024 - 12:00 İddialara göre Cardano (ADA), 681.9 milyon dolarlık hazinesinin kontrolünü topluluğuna devretmenin eşiğinde. Cardano’nun hazinesi, çoğu blockchain protokolünden farklı olarak,...

Cardano'da (ADA) 681 Milyon Doların Topluluğa Devredileceği İddiası!

Güncelleme: 15.06.2024 - 12:00

İddialara göre Cardano (ADA), 681.9 milyon dolarlık hazinesinin kontrolünü topluluğuna devretmenin eşiğinde.

Cardano’nun hazinesi, çoğu blockchain protokolünden farklı olarak, yalnızca kendi yerel ADA tokenlerinden oluşuyor. Kripto para takipçisi TapTools gönderisine eklenen bir veri snapshot’ı, hazinenin bu yazının yazıldığı anlarda 681,9 milyon dolar değerinde ADA tokenine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Şu anda Cardano üç katmanlı bir yönetim yapısı işletiyor. Cardano Vakfı platformun gelişimini ve tanıtımını denetliyor. Diğer yönetim unsurları arasında Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu olan eski adıyla IOHK olan Input Output Global (IOG) ve ticari girişimlere odaklanan EMURGO yer alıyor.

İddialara göre önümüzdeki “Chang” hard fork’u Cardano’yu tamamen merkeziyetsiz hale getirmeyi ve ADA sahipleri topluluğunun ağın yönetimini devralmasını amaçlıyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson yakın zamanda verdiği bir röportajda, topluluk yönetimi dönemi olan ‘Voltaire’in nihai uygulamasının başladığını doğruladı.

Hoskinson, durgun token fiyatı nedeniyle blockchainin sağlığıyla ilgili endişeleri de reddetti.

Bu yazının yazıldığı anlarda Cardano, dünyanın en büyük 10. altcoini konumunda.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardanoda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!
Bitcoin Sistemi
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!

07/02/2024

·

36 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)