Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/21/2021

·

587 views


Cardano Zincir Üstü Verileri Alarm Veriyor: Analistten Kritik Yorum!

Ethereum katili olarak bilinen Cardano (ADA), son zamanlarda beklenen performansı sergileyemedi. Ethereum ölçekleme çözümleri ve MATIC ve Avalanche gibi katman-2 protokolleri, son iki hafta içinde Cardano’dan daha iyi performans gösterdi.  Cardano: Kurumsal ve bireysel yatırımcı ilgisi azalıyor! Düşük volatilite,...

Cardano Zincir Üstü Verileri Alarm Veriyor: Analistten Kritik Yorum!

Ethereum katili olarak bilinen Cardano (ADA), son zamanlarda beklenen performansı sergileyemedi. Ethereum ölçekleme çözümleri ve MATIC ve Avalanche gibi katman-2 protokolleri, son iki hafta içinde Cardano’dan daha iyi performans gösterdi.

 Cardano: Kurumsal ve bireysel yatırımcı ilgisi azalıyor! Düşük volatilite, kötü performansa işaret ediyor

Hydra güncellemesi yaklaştıkça, uzmanlar Cardano’nun fiyat düşüşünden kurtulmasını bekliyor. Bununla birlikte, Cardano’nun zincir üstü etkinliği, 2. katman ölçekleme çözümlerinden daha düşük bir seviyeye geriledi ADA, ilk 30’daki kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında düşük performans gösteriyor. Stake edilen Cardano tokenlerinin yüzdesindeki artışa rağmen, perakende ve kurumsal yatırımcıların ilgisi düşüyor. CoinShares verilerine göre, Cardano’daki kurumsal fonların yılbaşından bugüne girişi, 108 milyon dolar. Ethereum ve Solana’da sene başından bu yana maydana gelen girişler, Cardano’yu geride bıraktı

CoinShares’e göre, Cardano bir hafta önce kurumsal girişe öncülük etti. Ancak, bunun sebebi ve arkasındaki faktör anlaşılmadı. Kurumsal giriş, 2021’in ilk yarısına kıyasla önemli ölçüde düştü. Uzmanlar, 19 Kasım 2021 itibariyle ADA fiyatındaki oynaklıkta bir düşüş kaydettiler. Bitcoin ve Cardano, piyasa değerine göre ilk 5’teki kripto paralarda en az volatil gösteren varlıklar olarak ortaya çıktı. Tarihsel olarak, düşük oynaklık, bir varlığın düşüş fiyat eğilimi ile ilişkilidir.

Analist: Düzeltme devam edebilir

Sektörde GertvanLagen olarak bilinen analist, Cardano fiyat trendini değerlendirdi ve ADA’nın şu anda 4-5 dalga döngüsünün 1-2 düzeltme aşamasında olduğu sonucuna vardı. ADA fiyatı destekte başarısız olursa, daha da düşmesi muhtemel.

$ADA [1W]: Currently price is in the 1-2 correction of the 4-5 wave of this cycle.

Currently there is a wrestle between key support determined by corrective ABC (purple) and key resistance determined by the 0-1 wave(blue).

If failing at support price might wick to lower fibs. pic.twitter.com/vnKBwA9tY4

— Gert van Lagen (@GertvanLagen) November 20, 2021

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Staking Rewards’a göre, 18 Kasım itibarıyla, Solana (SOL) 82 milyar dolarlık toplam stake hacmi ile en çok stake edilen kripto para konumunda. Stake edilen değere göre ikinci sırada ise, 44 milyar dolar ile Cardano (ADA) yer alıyor. Ethereum 2.0, Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX), stake edilen değer açısından ilk beş altcoin arasında yerini alıyor.  En çok stake edilen on altcoin listesinde yer alan diğer kripto paralar şu şekilde sıralanıyor; altıncı sırada Terra (LUNA), yedinci sırada  Algorand (Algo), sekizinci sırada Binance Smart Coin (BNB), dokuzuncu sırada Internet Computer (ICP), onuncu sırada Cosmos (ATOM) yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-zinc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Node'lar Çevrimdışı Oldu!
KriptoArena
Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Node'lar Çevrimdışı Oldu!

01/23/2023

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X