Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/05/2022

·

244 views


Cardano Zincir İçi İşlemlerinde Rekor Artış! Dönüm Noktası

Kullanıcıların Cardano (ADA) blockchain’indeki faaliyetleri, ADA kripto para biriminin değerindeki düşüşe rağmen ivme kazanmaya devam etti. Cardano (ADA)’nun geliştirme faaliyetinin Haziran ayında en yüksek seviyede olduğunu bildirdi Cardano’nun geliştirilmesine adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı tarafından...

Cardano Zincir İçi İşlemlerinde Rekor Artış! Dönüm Noktası

Kullanıcıların Cardano (ADA) blockchain’indeki faaliyetleri, ADA kripto para biriminin değerindeki düşüşe rağmen ivme kazanmaya devam etti.

Cardano (ADA)’nun geliştirme faaliyetinin Haziran ayında en yüksek seviyede olduğunu bildirdi

Cardano’nun geliştirilmesine adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı tarafından paylaşılan bir bilgi grafiğine göre, proje Haziran ayında çeşitli yönlerden adil bir büyüme kaydetti. Bilgi grafikleri, Cardano’nun işlemler, yerel altcoin’ler, cüzdanlar, ADA stake etme ve geliştirici etkinliği dahil olmak üzere çeşitli segmentlerdeki performansını gösterdi. Santiment, Cardano’nun geliştirme faaliyetinin Haziran ayında en yüksek seviyede olduğunu bildirdi. Cardano vakfına göre Yüksek geliştirme faaliyeti şunları gösterir:

Proje, iş teklifi konusunda ciddi.
Proje muhtemelen gelecekte yeni özellikler sunacak.
Projenin sadece bir çıkış dolandırıcılığı olması daha az olası.

June On-chain #Cardano Stats 📈🚀

Did someone say Cardano was the top project by development activity in the last 30 days? 👀 💪@santimentfeed

Let's take a look at what developer activity is and why it matters.
🧵…(1/4) pic.twitter.com/tl6eJBfHav

— Cardano Community (@Cardano) July 4, 2022

Haziran ayında Cardano’nun zincir içi işlemlerinin yüzde 5,44 artarak 44,8 milyona ulaştığı ve böylece Mayıs’ın 42,5 milyon zincir üstü işlem rekorunu aştığı görüldü. İlginç bir şekilde, gelişme, Cardano’nun zincir içi işlemlerinin yılın başından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü gösteriyor ve bu da kripto para birimine olan ilginin arttığını gösteriyor. Geçen ay Cardano, zincir içi işlem hacmi açısından ilk 10 kripto para projesi arasında ilk sırada yer aldı. Cardano’nun işlem hacmi, diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Solana ve Ripple gibi en iyi kripto para projelerini geçerek, o sırada yüzde 369 oranında fırladı.

ADA tutan kripto para cüzdanlarının sayısı Mayıs ayının rekorundan yüzde 1,81 arttı

İşlem hacminin diğerlerinin yanı sıra ADA alımları, satışları ve staking’i içermesi dikkat çekicidir. Bu arada, 2022 Haziran ayı boyunca ADA tutan kripto para cüzdanlarının sayısı Mayıs ayının rekorundan yüzde 1,81 artışla 3,42 milyona yükseldi. Benzer şekilde, Cardano’nun yerel varlıkları Haziran ayında yüzde 6,46 artarak 5,4 milyona ulaştı. Geçen ay kaydedilen bir diğer önemli başarı, tüm Cardano GitHub depolarında toplam 13,303 yorum gören geliştiricilerin etkinliğinin büyümesidir. Cardano GitHub yorumlarındaki artış, Cardano geliştiricilerinin her zaman ağın performansını artırmanın yollarını aradıklarını göz önünde bulundurarak pek çok kişi için şok edici olmayabilir.

cardano

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, ADA geliştiricileri, 2022’nin başından bu yana, geçen ay yayınlanması planlanan Vasil Hard Fork’un lansmanı için durmaksızın çalışıyorlar. Ancak Vasil’in kullanıma sunulması, ekibin güncellemeyle ilgili kusurları en sonunda yayınlanmadan önce belirleme çabalarını başlatması nedeniyle bu aya ertelendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-isle...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!
KriptoArena
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

last Sunday at 9:00 AM

·

45 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X