Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/24/2022

·

237 views


Cardano Yükseliş İçin Tüm Hazırlıklarını Tamamlamış Olabilir!

Cardano (ADA) fiyatı haftayı, iş gününün biteceği şu günde yükselişle kapatabilirmiş gibi duruyor ve bunun hafta sonuna yansıması da bekleniliyor . Bu hafta, yatırımcıların birkaç merkez bankasının faiz artırım döngüsünün sona erdiğinin sinyalini verdiğini görmeleriyle birlikte sismik bir değişim...

Cardano Yükseliş İçin Tüm Hazırlıklarını Tamamlamış Olabilir!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano (ADA) fiyatı haftayı, iş gününün biteceği şu günde yükselişle kapatabilirmiş gibi duruyor ve bunun hafta sonuna yansıması da bekleniliyor . Bu hafta, yatırımcıların birkaç merkez bankasının faiz artırım döngüsünün sona erdiğinin sinyalini verdiğini görmeleriyle birlikte sismik bir değişim yaşandı. Bu, trade için daha az stres ve sıkı koşullar anlamına geliyor. ADA fiyatının 0,55 doların üzerine çıkması ve önemli bir direnci test etmesi ile bazı yukarı yönlü potansiyel için yer açılabilir gibi görünüyor.

ADA Direnci Test Etmeye Hazır

Cardano fiyatı, küresel piyasaların emtia düzeltmesi nedeniyle rahat olmadığı Perşembe günü hareketliliğinin ardından küresel piyasaların dalgalarında tekrar sörf yapıyor ve çift yönlü hareket ediyor, ancak kripto para birimleri buna karşı bağışık olmak istiyor. Şu anda olduğu gibi, kripto para birimleri, en azından tipik ticaret haftasının Cuma akşamı ABD kapanış zili ile sona erdiği düşünüldüğünde, haftayı bir kazançla kapatacak gibi duruyor. ADA fiyatı 0,50 doların üzerine çıkabilirse, hafta sonu için işler parlak görünebilir.

ADA fiyatı, bu rahatlama rallisinin hafta sonuna kadar devam ettiğini görebilir ve traderlar, 55 günlük basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) karşı 0,570 dolarda bir test için hazırlanabilirler. Bu en azından hoş bir sürpriz olurdu çünkü geçen haftaki fiyat hareketi göz önüne alındığında bunun imkansız olduğu düşünülüyordu. Bu küresel piyasadaki dönüş hissiyle ​​birlikte, traderlar bu rallinin güzel bir biçimde tadını çıkarmalı, ancak riskleri göz ardı etmemeli, sıkı durmalı ve öngörülen kar seviyelerine bağlı kalmalılar.

Durum Yanıltıcı Olabilir

Bu toparlanma ne kadar kırılgansa, enflasyon ve büyüme durumu da o kadar kırılgan olur. Hala yüksek enflasyonla, kripto para birimlerine hala daha az harcanabilir gelir görüyor ve işleri daha da kötüleştirmek için Powell, Senato finans komitesine yaptığı açıklamada, FED‘in ABD’yi resesyona sokmaya istekli olduğunu doğruladı. Buna bağlı olarak bir durgunluk olabilir,bu durum risk varlıklarını sürükleyecek ve kripto para birimlerini tekrar düşüşe götürebilir ve ADA fiyatı tekrar 0,40 dolar seviyelerine gerileyebilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-yukselis-i...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X