Cardano Yükselecek, Trader 2022 Cardano Yatırımlarını Teşvik Ediyor!

1 month ago    177 views
Telegram LinkedIn
coinprojesi.com adaCardano Yükselecek, Trader 2022 Cardano Yatırımlarını Teşvik Ediyor! 3
  • Bir kripto tüccarı, Cardano’nun 2022’de parabolik olmasını bekliyor.
  • Cardano’nun neden 2022’de yükseleceğini açıklıyor.
  • Ayrıca 2022 için yatırım planlarını da paylaşıyor.

Tüccar Lukas Moore, Cardano’nun (ADA) 2022’de neden parabolik olacağına dair yazısını paylaşıyor. Cardano’nun şimdiye kadarki yolculuğunu açıklayarak başlıyor ve şimdi varlığa yatırım yapmak için neden harika bir fırsat olduğunu açıklamaya devam ediyor.

Tüccar Cardano İçin 2022’de Neler Bekliyor!

Başlangıç ​​olarak, Cardano’nun ekosisteminin 2022 için büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Bu nedenle, tüccarları avantajlı bir geleceğe hazırlanmaya teşvik ediyor. Aslında, önümüzdeki yıl için Cardano ekosisteminde kendini gösterecek birçok fırsatın altını çiziyor.

Makale, 2021’deki en yüksek noktaları vurgulamaya devam ediyor. Gerçekten de, bu yıl birçok yeni gelişme oldu. Birkaç isim vermek gerekirse, Solana’nın 2. katman projesi, mem paralarının yükselişi ve metaverse projelerinin ortaya çıkışı.

Ancak en önemli gelişmelerden biri Cardano’nun akıllı sözleşmeler yayınlaması. Bununla, ekosistemdeki kullanıcılar nihayet platformda daha fazlasını yapabilir. Yine de, ağın momentumu yatırımcıların beklediğinden çok daha yavaş ilerliyor.

Bu nedenle bazı projeler ve yatırımcılar Solana ve diğer ekosistemlere geçiş yapıyor. Buna karşılık, gerçek Cardano inananları yerinde duruyor ve Cardano’nun patlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Bunun nedeni Cardano’nun daha akademik bir yaklaşım benimsemesidir.

Projeyi aceleye getirmemek ve yanlış adımlarla başa çıkmak için, proje belirlenen kilometre taşlarını karşılamak için yavaş ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Şimdiye kadar, ekip belirlediği her kilometre taşını teslim etti ve tek bir kez bile bocalamadı.

Bu nedenle, son aşamaya kadar yapılanma yavaş olsa da, hala zamanında, güçlü ve güvenlidir. Söz değil, topluluk da istikrarlı bir şekilde büyüyor ve giderek daha fazla proje platforma giriyor.

Alonzo ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana, akıllı sözleşmeler artık Cardano’da dağıtılabilir. Bu nedenle, teknik geliştirme becerisine sahip olanlar Cardano üzerinde projeler oluşturmaya başlıyor. Daha fazla ana ağ yükseltmesi ile bu süreç daha da basitleşecek ve daha fazla kullanıcı projelerini de dağıtacak.

Bu nedenle, özellikle bu analist bahislerini riskten koruyor. Makaleyi Cardano’da küçük çaplı projelerde risk alma planıyla bitiriyor. Kısa vadede elde edilecek birçok kazanım olduğuna ve bu nedenle Cardano’nun 2022’de boğa piyasası olacağına inanıyor.

coinprojesi.com cardanoCardano Yükselecek, Trader 2022 Cardano Yatırımlarını Teşvik Ediyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 84


FLICKTO 2ND IDO ROUND - hosted on ADAX – IS NOW LIVE!
The Flickto team has partnered with ADAX to host our first IDO round. This is your opportunity to invest in Flickto and obtain FLICK tokens at their lowest possible price. Learn more www.flickto.io
Read the article in Coinprojesi