Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

05/09/2023

·

260 views


Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net

Cardano, tıpkı piyasadaki çoğu kripto para birimi gibi, hafta sonu (6-7 Mayıs) bir düşüşe tanık oldu. Bununla birlikte, dcSpark’ın kurucu ortağı ve Cardano platformuna katkıda bulunan Sebastian Guillemot’a...

Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net

Cardano, tıpkı piyasadaki çoğu kripto para birimi gibi, hafta sonu (6-7 Mayıs) bir düşüşe tanık oldu. Bununla birlikte, dcSpark’ın kurucu ortağı ve Cardano platformuna katkıda bulunan Sebastian Guillemot’a göre, Cardano’nun yükü 8 Mayıs 2023 itibariyle %94 olarak gerçekleşti. Bu, yakın gelecekte Cardano ve ADA için ne anlama geliyor?  

Cardano katılımcısı, ağdaki tüm işlemlerin ilk gelene ilk hizmet esasına göre işlendiğini belirtti. Ancak, %100 yüke ulaşıldığında, işlemler sıraya girecek ve kullanıcılar işlemlerinin gerçekleşmesi için beklemek zorunda kalabileceklerdir. 

Ayrıca, %100’den sonra yük ne kadar yüksek olursa, işlem bekleme süresi de o kadar uzun olacaktır. Yükün %100’e ulaşmasının bir diğer sonucu da stake havuzlarının kullanıcılara ve dApp’lere öncelikli erişim satması olabilir. Ayrıca bir DEX’i diğerine göre önceliklendirebilecekleri bir noktaya da ulaşabilirler. 

Blok zincirinin 2021’dekinden daha iyi bir konumda olup olmadığına ilişkin asırlık sorunu ele alan yönetici, olumlu bir pozisyonda durdu. Ayrıca, yönetici blok boyutlarının artırılabileceğini ve kademeli ücretlerin getirilebileceğini belirtti. 

Guillemot ayrıca Cardano’nun genel ölçeklenebilirliğini geliştirebileceğini belirtti. 

ADA Yükselişe Geçecek Mi? 

Haberin yazıldığı sırada, haberler ADA’nın performansı üzerinde herhangi bir etki göstermedi. Altcoin 0,363 dolardan el değiştiriyordu ve son 24 saatte %4,12 oranında düşüş yaşadı. 

Ayrıca, altcoin son yedi günde %5,75 daha düşük işlem görüyordu. Ayrıca, DefiLlama’dan alınan veriler, basın zamanında ADA’nın Toplam Kilitli Değerinin (TVL) 145 milyar dolar olduğunu gösterdi. 

ADA’nın TVL’si son 24 saat içinde %3,6 oranında düştü. Ağdaki aktif kullanıcı sayısında da bir düşüş yaşandı. Ayrıca, 7 Mayıs itibariyle aktif kullanıcı sayısı 48.4k olarak gerçekleşti ve son birkaç güne kıyasla aynı alanda daha fazla oldu. 

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/cardano-yor...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from BitcoinHaber

See more
Cardano'da (ADA) Uzman Görüşü! Token'da Beklenen Hareket Ne? › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano'da (ADA) Uzman Görüşü! Token'da Beklenen Hareket Ne? › Bitcoinhaber.net

07/04/2023

·

160 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)