Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

08/02/2022

·

192 views


Cardano’yla (ADA) İlgili İki Önemli Açıklama Geldi!

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ederken bankalar da gelişen kripto sektörüne daha da yakınlaşıyor. Bu bağlamda son haber İsviçre’nin dijital bankası Sygnum Bank‘dan geldi. Aynı zamanda dünyanın ilk dijital bankası olma özelliğine de sahip olan...

Cardano’yla (ADA) İlgili İki Önemli Açıklama Geldi!

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ederken bankalar da gelişen kripto sektörüne daha da yakınlaşıyor.

Bu bağlamda son haber İsviçre’nin dijital bankası Sygnum Bank‘dan geldi.

Aynı zamanda dünyanın ilk dijital bankası olma özelliğine de sahip olan banka, bugün yaptığı basın açıklamasında piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para olan Cardano (ADA) ile stake hizmetlerini genişlettiğini duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Banka müşterileri Sygnum’un kurumsal bankacılık platformu aracılığıyla artık Cardano’yu stake edebilirler ve stake ödülleri kazanabilirler.”

Sygnum halihazırda müşterileri için Ethereum (ETH), İnternet Bilgisayar Protokolü (ICP) ve Tezos (XTZ) üzerinde stake yapma imkanı sunuyor.

Sygnum Bank’ın İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger şu açıklamalarda bulundu:

“Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ettikçe, temel protokollerin yanı sıra ödül kazanma kabiliyetine yönelik talep de artmaya devam ediyor.

Sygnum’un şimdi Cardano’yu da içerecek şekilde stake hizmetlerini genişletmesi, müşterilerimize bir bankanın güvenilirliğini ve gönül rahatlığıyla desteklenen geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor.”

Cardano Kurucusundan Vasil Hard Fork Açıklaması!

Sygnum Bank’ın Cardano (ADA) açıklamasıyla beraber ADA kurucusu Charles Hoskinson da merakla beklenen Vasil Hard Fork yükseltmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Vasil Hard Fork’ta daha fazla gecikme beklemediğini ve söz konusu yükseltmenin son testten geçtiğini belirtti.

İşlerin sistematik ve düzenli bir şekilde ilerlediğini söyleyen Hoskinson, “testin son aşamalarındayız, Bu nedenle, yeni bir şey keşfedilmediği sürece daha fazla gecikme yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. Size her şeyin yolunda olduğuna dair bir güncelleme vermek istedim.” dedi.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardanoyl...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!
Bitcoin Sistemi
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!

last Monday at 11:31 AM

·

58 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X