Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

12/15/2023

·

75 views


Cardano wysyła pozytywne sygnały. Rakieta za chwilę wystrzeli? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja gru 15, 2023 7 Znaczna część rynku przebiera nogami, nie mogąc doczekać się upragnionego sezonu na altcoiny. Dyskusje coraz częściej nie skupiają się na...

Cardano wysyła pozytywne sygnały. Rakieta za chwilę wystrzeli? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja gru 15, 2023 7

FlyingAtom Kantor 420

Znaczna część rynku przebiera nogami, nie mogąc doczekać się upragnionego sezonu na altcoiny. Dyskusje coraz częściej nie skupiają się na pytaniu „kiedy?”, tylko na tym kto może być gwiazdą ewentualnego AltSeason. Wśród potencjalnych kandydatów do sukcesu analitycy wymieniają Cardano. Czy te nadzieje i prognozy rzeczywiście mają solidne podstawy?

Cardano będzie hitem sezonu na altcoiny?

Według danych CoinMarketCap, notowania Cardano (ADA) były w ostatnim czasie całkiem dobre. W ujęciu miesięcznym ADA pozwolił wygenerować około 50% zysk. Portal „Finbold” zauważa, że w przypadku Cardano dostrzegalny był trend stakingowy, co stworzyło pozytywne perspektywy dla inwestorów posiadających token. Dane dotyczące tego trendu „Finbold” pobrał 14 grudnia ze StakingRewards. Platforma „Staked Tokens Trend 24h”, pokazuje trzycyfrowy wzrost tego wskaźnika w ostatnim czasie.

W sprawie przyszłości Cardano wypowiedział się również popularny analityk Ali Martinez, który podzielił się swoją prognozą cenową dla ADA na X (dawniej Twitterze). Według Martineza token Cardano powinien niebawem znaleźć się w przedziale cenowym od 0,80 do 1,0 USD. Według niego „Cardano powyżej 0,60 USD może być tym, o czym marzyły byki”. Analityk ocenia, że nie widać żadnych znaczących barier oporu. Dlatego ścieżka do poziomu 1 USD wydaje się otwarta.

#Cardano trading above $0.60 could be just what the bulls dreamed! With no significant resistance barriers in sight, the path looks clear for $ADA to move higher.

The next key hurdle is between $0.80 and $1, opening a window for $ADA to shine. pic.twitter.com/X3d21Opg2E

— Ali (@ali_charts) December 14, 2023

Zobacz też: Bitcoin zablokuje sezon na altcoiny? Jest się czego obawiać?

Studzenie emocji

Pełne optymizmu prognozy można przeczytać na każdym kroku. Warto jednak pamiętać, że nie ma gwarancji takiego scenariusza, a inwestorzy muszą zachować ostrożność na rynku kryptowalut. Jak zwraca uwagę portal „Cointelegraph”, pomimo tego, że istnieją pewne oznaki hossy, może być jeszcze za wcześnie, aby potwierdzić sezon na altcoiny. Przyjęło się, że sezon altcoinowy zaczyna się, kiedy większość (co najmniej 75%) z 50 największych monet pod względem kapitalizacji rynkowej osiąga lepsze wyniki od Bitcoina, w okresie 90 dni. Portal zauważa, że póki co zaobserwowano to tylko w przypadku kilku altcoinów. To czy pozostałe tokeny pójdą tym śladem, dopiero się okaże i wcale nie jest powiedziane, że tak się właśnie stanie.

Według danych Blockchain Center, aktualnie tylko 53% najlepszych altcoinów osiągnęło lepsze wyniki niż BTC, w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Choć jest to pozytywny sygnał, to wciąż za mało, aby ogłosić sezon na altcoiny.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/cardano-w...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Cardano odpali rakietę? Analitycy widzą potencjał nawet 2100% wzrostu | BitHub.pl
Bithub
Cardano odpali rakietę? Analitycy widzą potencjał nawet 2100% wzrostu | BitHub.pl

last Saturday at 7:18 AM

·

8 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)