Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

03/04/2024

·

110 views


Cardano w 2024 r. to tykająca bomba? Ten altcoin może okazać się lepszym wyborem | BitHub.pl

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany. Forma Cardano (ADA) w obecnym cyklu rynkowym jest nieco rozczarowująca. Szczególnie w zestawieniu z jego większymi odpowiednikami,...

Cardano w 2024 r. to tykająca bomba? Ten altcoin może okazać się lepszym wyborem | BitHub.pl

FlyingAtom Gold M

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Forma Cardano (ADA) w obecnym cyklu rynkowym jest nieco rozczarowująca. Szczególnie w zestawieniu z jego większymi odpowiednikami, Bitcoinem i Ethereum. Prognozowana trajektoria ceny Cardano (ADA) ujawnia złożony krajobraz naznaczony zarówno byczymi, jak i niedźwiedzimi trendami.
Według wielu analityków ta niejasna przyszłość dotycząca cen Cardano (ADA) popycha jego posiadaczy do odkrywania innych bardziej obiecujących możliwości z potencjałem do wzrostu. Algotech (ALGT) to interesujący kandydat, którego wyniki podniosły oczekiwania inwestorów, ponieważ projekt zebrał ponad 1,1 miliona dolarów w ciągu dwóch dni rundy przedsprzedażowej.

Oczekuje się, że Cardano (ADA) spadnie poniżej 0,4 USD — analiza techniczna

Ostatni tydzień był obiecujący dla Cardano (ADA), które odnotowało 14% wzrost do poziomu około 0,6 USD. Jeśli prognoza Gambardello zostanie zrealizowana, to wartość ADA zwiększy się o ponad 43% do poziomu 0,91 USD, co stanowi znaczny skok w stosunku do obecnego punktu cenowego

Z drugiej strony, w przypadku niedźwiedziego scenariusza, jeśli Cardano (ADA) nie zdoła utrzymać obecnych poziomów i spadnie poniżej 0,418 USD, może znaleźć swój następny cel w postaci istotnego wsparcia na poziomie 0,337 USD, a potencjalnie nawet przetestować 0,146 USD w bardziej rozszerzonych spekulacjach rynkowych.
Dodatkowo Relative Strength Index (RSI) na dziennym wykresie ADA wynosi obecnie 44. Obecny RSI sugeruje, że ADA ma jeszcze miejsce na wzrost, zanim dojdzie do przegrzania w krótszych ramach czasowych. Jednak średni wskaźnik kierunkowy (ADX) sugeruje brak silnego trendu, co może oznaczać, że obecna trajektoria wzrostowa może nie zostać utrzymana przez długi czas.

Ta neutralna formacja cenowa wskazuje na niezdecydowanie rynku. Inwestorzy prawdopodobnie będą wyczekiwać, w jakim kierunku pójdzie token, przed rozważeniem dalszych inwestycji w ADA. Co więcej, ponad 74% projektów w ekosystemie ADA jest uznawanych za martwe z powodu niskiej płynności, która wkrótce przekroczy poziom oporu.

Fot. materiały partnera

Zobacz też: Bitcoin jest mocno rozpędzony, ale czy utrzyma tempo? Eksperci wskazują, na co zwrócić uwagę

Algotech (ALGT) ma szansę stać się wiodącą kryptowalutą, oferującą długoterminowe zwroty

Analitycy twierdzą, że Algotech (ALGT) jest lepszy dla długoterminowych zwrotów, ponieważ inwestorzy szukają możliwości o obiecującym potencjale. Algorytmiczna platforma handlowa wykorzystuje zaawansowane uczenie maszynowe, aby wzmocnić pozycję traderów. Algotech (ALGT) strategicznie wyłonił się jako znaczący konkurent dla ADA, rysując podobieństwa z projektami zmieniającymi zasady gry.

Projekt przekroczył wszelkie oczekiwania dzięki prywatnej rundzie zalążkowej o wartości 1,1 miliona dolarów. Uruchomienie przedsprzedaży etapowej wzbudziło znaczne zainteresowanie rynku, ponieważ inwestorzy spoglądają poza konwencjonalne aktywa, takie jak ADA. Członkowie społeczności Algotech są uprawnieni do udziałów w zyskach i mają dostęp do zaawansowanych strategii handlowych, w tym hedgingu, średniej rewersji i konsolidacji algorytmicznej.

Deflacyjna moneta ERC-20 jest również wspierana przez solidną tokenomikę, która zapewnia ciągłe reinwestowanie w rozwój w celu wspierania rozwoju platformy handlowej. Zaangażowanie Algotech w innowacje zapewnia przejrzystość, skalowalność i przyjazne dla użytkownika doświadczenia.

Algotech (ALGT) wyprzedał swój przedsprzedażowy etap 1, a cena tokena wynosi obecnie 0,06 USD. Projekt okazał się atrakcyjną okazją o znacznym potencjale wzrostu, a token ma wzrosnąć do 0,08 USD w następnej rundzie. Moneta ERC-20 jest również wspierana przez deflacyjną tokenomikę, która zapewnia znaczną reinwestycję z powrotem w rozwój projektu.

Dowiedz się więcej:
Odwiedź przedsprzedaż Algotech
Dołącz do społeczności Algotech

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

BlogPrezesa

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/reklamy/partnerzy/card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl
Bithub
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl

04/08/2024

·

138 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)