Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

10/28/2022

·

165 views


Cardano vzbudilo záujem aj v Európskom parlamente. Token ADA medzitým rastie!

Cardano patrí medzi najaktívnejšie blockchainové projekty. Popularita ekosystému neustále rastie a začína vzbudzovať záujem aj medzi politikmi v Európskom parlamente. Cardano vzbudzuje veľký záujem Poslanec Európskeho parlamentu Stefan Berger sa pred pár dňami stretol s generálnym riaditeľom nadácie Cardano Frederikom Gregaardom....

Cardano vzbudilo záujem aj v Európskom parlamente. Token ADA medzitým rastie!
Cardano raketovo rastieCardano raketovo rastie. Zdroj: Shutterstock.com/leksiv

Cardano patrí medzi najaktívnejšie blockchainové projekty. Popularita ekosystému neustále rastie a začína vzbudzovať záujem aj medzi politikmi v Európskom parlamente.

Cardano vzbudzuje veľký záujem

Poslanec Európskeho parlamentu Stefan Berger sa pred pár dňami stretol s generálnym riaditeľom nadácie Cardano Frederikom Gregaardom. Berger po tomto významnom stretnutí nešetril chválou. Cieľ nadácie ekosystému je pritom pomerne prekvapivý. Chcú sa podieľať na najväčších blockchainových projektoch v EÚ. Ak sa im to podarí, pôjde o obrovský úspech.

Bolo mi skutočným potešením navštíviť Európsky parlament a diskutovať s politikmi ako Stefan Berger. Je to vášnivý a angažovaný politik, ktorý mi kládol samé inteligentné otázky. Cardano je pripravené podporovať rozvoj blockchainových aplikácií v celej EÚ,“ uviedol Gregaard.

Great to meet you today @F_Gregaard . Good discussions about #MiCA. #Cardano is a rocket in the crypto space, keep it up! 🚀@Cardano @IOHK_Charles https://t.co/X6EpZhhZZm

— Stefan Berger (@DrStefanBerger) October 25, 2022

Stefan Berger sa po stretnutí vyjadril, že Cardano považuje za najperspektívnejší blockchainový projekt.

Cardano je raketou v krypto-priestore, len tak ďalej,“ dodal politik.

Prečítaj si tiež: Warren Buffett bude vo veľkom podporovať túto kryptomenu. Pripravte sa na masívny rast!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

ADA reaguje masívnym rastom

Natívna kryptomena ADA dokázala za posledných 7 dní vzrásť o viac ako 12,5 %. V čase písania tohto článku sa jeho cena pohybovala na úrovni 0,4048 doláru.

Podľa analytickej spoločnosti Santiment je token ADA výrazne podhodnotený. Jeho cena sa totiž nachádza na najnižšej relatívnej pozícii v porovnaní so svojou realizovanou hodnotu od januára 2019. V minulosti tento ukazovateľ naznačoval rastúci trend, ktorý bol potvrdený takmer 100 % zhodnotením tokenu ADA.

📊 #Cardano now sits at its lowest relative position compared to its realized value since Jan, 2019. This is a sign of undervaluation based on average trader losses. $ADA's price doubled the following 3 months the last time its MVRV Z-Score hit this level. https://t.co/D8Bwk2GWEB pic.twitter.com/gnOuGVqqOq

— Santiment (@santimentfeed) October 22, 2022

Stále však nie je jasné, či bude tento rast pokračovať. Projekt budú poháňať najmä fundamentálne správy. Hoskinson uviedol, že sa v novembri môžeme tešiť na niečo špeciálne. Prvé dohady naznačujú, že sa ekosystém odhodlá spustiť svoj vlastný stablecoin. Zatiaľ to však nebolo potvrdené.

Čítaj ďalej: Aktuálne: Hlasovanie o znížení a zmene daní z kryptomien sa odkladá na stredu o 11:00

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-vzbudil...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kryptomagazin SK

See more
Ekosystém Cardano pokračuje v masívnej aktivite – naplní v tomto roku svoj potenciál?
Kryptomagazin SK
Ekosystém Cardano pokračuje v masívnej aktivite – naplní v tomto roku svoj potenciál?

last Sunday at 11:24 PM

·

5 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X