Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

06/30/2023

·

50 views


Vodafone wykorzysta blockchain Cardano

Coraz więcej firm wchodzi w branżę kryptowalut. Czasami inwestują w ten sektor, a czasami integrują niektóre blockchainy ze swoimi produktami. Gigant telekomunikacyjny Vodafone zamierza stworzyć kolekcję...

Vodafone wykorzysta blockchain Cardano

Coraz więcej firm wchodzi w branżę kryptowalut. Czasami inwestują w ten sektor, a czasami integrują niektóre blockchainy ze swoimi produktami. Gigant telekomunikacyjny Vodafone zamierza stworzyć kolekcję niewymiennych tokenów (NFT) na blockchainie Cardano (ADA).

Vodafone zamierza wyemitować NFT na Cardano

Niemiecka firma poinformowała o tym w komunikacie na swoim kanale Discord. Nie podała co prawda jeszcze zbyt wielu informacji. Wiadomo jednak, że kolekcja powinna mieć praktyczne zastosowanie dla klientów Vodafone. Ostateczny plan jest nadal opracowywany. Firma jest jednak otwarta na sugestie, którymi można się podzielić na kanale Discord.

Sponsorowane

Sponsorowane

Wybierając blockchain, Vodafone wziął pod uwagę stabilność sieci i możliwości cross-chain. Poinformował również o możliwych airdropach.

Poza tym niewiele wiadomo. Na Twitterze jeden z oficjalnych kanałów Vodafone zadaje pytanie “czy Cardano ma NFT?”. W końcu blockchain nie jest jeszcze tak popularny dla tego typu tokenów. W chwili pisania tego tekstu blockchain zajmuje szóste miejsce pod tym względem, według danych z The Block.

Sponsorowane

Sponsorowane

Coraz więcej dużych firm wchodzi w NFT

NFT są znane głównie jako niestabilne aktywa, które większość ludzi uznaje za jeszcze bardziej ryzykowne niż kryptowaluty, takie jak Bitcoin (BTC). Ale wiele dużych firm widzi w tej koncepcji potencjał. Nawet Poczta Polska weszła do tego świata i wyemitowała cyfrowe znaczki. Z kolei producent obuwia Nike wprowadził NFT do gry Fortnite.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-vodafo...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

52 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)