Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

08/11/2022

·

192 views


Cardano Ve Ripple Teknik Analiz: Bu Seviyelere Dikkat!

Kripto para piyasalarında hakim olan ayı dönemi etkisini kaybetmeye devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) küçük çaplı yükselişini sürdürmede istekli görünüyor. Diğer altcoinlerde ise durum benzer şekilde. İşte bazı altcoinlerin fiyat analizi! Cardano (ADA) Cardano (ADA), 8...

Cardano Ve Ripple Teknik Analiz: Bu Seviyelere Dikkat!

Cardano (ADA) ve Ripple'ın (XRP) fiyatlamasında dikkat edilmesi gereken direnç ve destek bölgeleri! Kritik seviyeler hangileri?

Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarında hakim olan ayı dönemi etkisini kaybetmeye devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) küçük çaplı yükselişini sürdürmede istekli görünüyor. Diğer altcoinlerde ise durum benzer şekilde. İşte bazı altcoinlerin fiyat analizi!

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), 8 Ağustos tarihinde genel direnç seviyesi olan 0,55 dolardan düştü. 9 Ağustos tarihinde etkisini göstermeye devam eden düşüş kripto para biriminin fiyatını 20 günlük EMA seviyesi olan 0,51 dolar seviyesine gerilemeye neden oldu. Bu durum piyasaya hakim olan ayıların genel direnci agresif bir şekilde savunmaya devam ettiğini gösteriyor.

ADA/USDT paritesi, 10 Ağustos tarihinde 20 günlük EMA’dan keskin bir şekilde toparlandı. Gerçekleşen bu toparlanma boğaların düşüşleri satın aldığını gösteriyor. Alıcılar genel direnç bölgesini aşmayı başarırsa, parite yükseliş hareketinin devamı olarak önce 0,63 ABD dolarına ve ardından 0,70 ABD doları seviyesine ulaşabilir. Bu varsayımın aksine fiyat tekrar 0,55 dolardan düşerse, 20 günlük EMA’nın altına kırılma olasılığı artar. Olası düşüş sonucunda parite birkaç gün daha 0,45 ila 0,55 dolar arasında bir bölgeye bağlı kalabilir.

Ripple (XRP)

Boğalar, XRP’yi 8 Ağustos tarihinde 0.39 dolar seviyesinden genel direncin üzerine çıkaramadı. Bu başarısız girişim fiyatı 9 Ağustos tarihinde 20 günlük EMA seviyesi olan 0.37 doların altına çeken ayıların keskin satışlarına sebep oldu.

Bununla birlikte kripto para biriminin fiyatında olumlu sayılacak bir durum ise boğaların düşüşü satın alması ve fiyatı 10 Ağustos tarihinde 20 günlük EMA’nın üzerine çekmesi. Alıcılar tekrar fiyatı 0,39 ila 0,41 dolar arasındaki genel direnç bölgesinin üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, XRP/USDT paritesi 0,48 ABD dolarına ve daha sonra 0,54 ABD doları seviyesine yükselebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat genel dirençten düşerse ve 50 günlük SMA seviyesi olan 0.35 doların altına gerilerse, paritenin birkaç gün daha 0.30 ile 0.39 dolar arasında bir bölgeye bağlı kalabilir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ve-ripple-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X