Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/17/2021

·

560 views


Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE için teknik hedefler

Cardano: ADA/USDT Günlük grafikte çanak formasyon hedefini aldıktan sonra düşüş olabileceğini belirtmiştik ve orta vadede oluşturduğu düşüş trendinde fiyat, alçalan takoz formasyon oluşumu içerisinde. Takoz formasyonu kırılır ve üstünde mum kapanışı olur ise 2.420 ve Harmonik GARTLEY Pattern seviyesinin...

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE için teknik hedefler

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte çanak formasyon hedefini aldıktan sonra düşüş olabileceğini belirtmiştik ve orta vadede oluşturduğu düşüş trendinde fiyat, alçalan takoz formasyon oluşumu içerisinde. Takoz formasyonu kırılır ve üstünde mum kapanışı olur ise 2.420 ve Harmonik GARTLEY Pattern seviyesinin tamamlandığı 2.605 seviyesine kadar yükseliş gözlemlenebilir. Ana direnç olarak 2.80 takip edilmeli. Satış baskısı devam eder ise 2.00 ve 1.87 destek seviyeleri takip edilmeli.

Cardano grafiği: ADA/USDT, 4 saat

Dogecoin: DOGE/USDT

Harmonik BAT Pattern oluşumunu tamamlayan fiyat hareketi aynı zamanda alçalan takoz kırılımını da gerçekleştirdi. 0.2333 direnç seviyesinden 2 kez tepki alan fiyat hareketi, kırılımı gerçekleştirir ise 0.2641 ve 0.3100 seviyelerine kadar çıkışını sürdürebilir. Satış baskısı gelir ise 0.2100 ve 0.1976 destek seviyeleri takip edilmeli.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/cardano-ve-dogecoi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

247 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X