Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

06/29/2022

·

238 views


Cardano Vasil Ağı Yükseltmesi için Geri Sayım Başladı

Cardano blok zincirinin arkasındaki geliştirici Input Output, çok beklenen Vasil hard fork’u piyasaya sürülmeden önceki son aşamaya girdi. Şirketin Salı günü yaptığı duyuruya göre, blok zincirinin test ağını hard forklamak için bir güncelleme teklifi sunuldu...

Cardano Vasil Ağı Yükseltmesi için Geri Sayım Başladı

Cardano blok zincirinin arkasındaki geliştirici Input Output, çok beklenen Vasil hard fork’u piyasaya sürülmeden önceki son aşamaya girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin Salı günü yaptığı duyuruya göre, blok zincirinin test ağını hard forklamak için bir güncelleme teklifi sunuldu ve böylece yaklaşmakta olan ana ağ yükseltmesi için geri sayım başladı. Input Output konuyla alakalı olarak, “Cardano Testnet’i hard forklamak için bir güncelleme teklifi sunduğumuzu ve #Vasil ana ağ yükseltmesi için geri sayımı başlattığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Yeni Vasil düğümü (1.35. 0) tarafından oluşturulan testnet bloklarının %75’inden fazlası ile artık güvenli bir şekilde ilerlemek için iyi bir zincir yoğunluğuna sahibiz. Devam eden destek için tüm Cardano topluluğuna teşekkürler. Bunu siz olmadan yapamazdık” açıklamasını yaptı.

We’re delighted to report that in the last few minutes we have submitted an update proposal to hard fork the #Cardano Testnet, and commence the countdown for the #Vasil mainnet upgrade. 🧵

1/n

— Input Output (@InputOutputHK) June 28, 2022

Geçen hafta, Input Output, geliştiriciler ekibi için “önemli bir kilometre taşı” olarak işaretlenen Cardano node 1.35.0’ı yayınladı. Geliştiriciler, stake havuzu operatörlerinin %75’ini dahil ettikten sonra, Vasil test ağı ile ilerlemek için yeterli düzeyde zincir yoğunluğu sağladılar.

Daha önce bildirildiği üzere, hard fork’un başlangıçta bu ay piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak teknik sorunlar nedeniyle lansmanı ertelendi.

Cardano geliştiricisi şimdi büyük yükseltme için Temmuz ayının sonunu hedefliyor. Input Output, hard fork’un “güvenli ve emniyetli” olacağından emin olmak istediğini defalarca vurguladı. Topluluğun ve kripto borsalarının ana ağ lansmanından önce hard fork’u test etmek için en az dört haftaya ihtiyacı olacak.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-vasil-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

11/21/2022

·

78 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X