Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

04/18/2023

·

84 views


Cardano Vakfı Yıllık Raporlar Yayınlayacağını Duyurdu!

Güncelleme: 18.04.2023 - 22:14 Önde gelen blokzincir projelerinden Cardano geliştiricilerinin oluşturduğu Cardano Vakfı, bugünden itibaren yıllık raporlar yayınlayacağını duyurdu. Düzenli olarak hazırlanması...

Cardano Vakfı Yıllık Raporlar Yayınlayacağını Duyurdu!

Güncelleme: 18.04.2023 - 22:14

Önde gelen blokzincir projelerinden Cardano geliştiricilerinin oluşturduğu Cardano Vakfı, bugünden itibaren yıllık raporlar yayınlayacağını duyurdu. Düzenli olarak hazırlanması beklenen faaliyet raporunda Cardano ekosisteminin teknolojik ilerleme ve kitlesinin ne kadar büyüdüğüne dair resmi veriler ortaya koyulacak.

İlk raporun yayınlanmasının ardından konuşan Cardano Vakfı yöneticisi Frederik Gregaard şu sözlere yer verdi:

“Cardano Vakfı’nda yöneticiliğe başlamamın ardından üç sene geçti. Bu süreç içerisinde ADA ekosisteminin hızla büyüdüğüne şahit oldum.

Cardano, uzun vadede kurumsal benimsenmeye de sahip olabilecek bir teknolojiyi barındırıyor.”

Raporda Ne Bulunuyor?

Cardano Vakfı’nın hazırladığı yıllık raporda ADA ekosisteminin iyileştirilmesi için geliştiricilerin yaptığı çalışmalar ve gelecek vizyonu yer alıyor. Vakıf, uluslararası çapta üniversiteler ve politika yapıcılarla iletişime geçerek Cardano ekosisteminin daha iyi anlaşılması için bir eğitim programı üzerinde çalıştığını belirtti.

Gregaard, yaptıkları çalışmalar sonucunda uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirebileceklerine inanıyor. Cardano, Dünya için merkeziyetsiz ve güvenilir açık kaynak altyapılar sunmak istiyor.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-v...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Kripto Araştırma Platformu, Cardano'ya (ADA) Dair Son Verileri Yayınladı!
Bitcoin Sistemi
Kripto Araştırma Platformu, Cardano'ya (ADA) Dair Son Verileri Yayınladı!

last Monday at 6:12 PM

·

10 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics