Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/09/2021

·

670 views


Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin yükselişi başladı mı?

Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği, ADA coin fiyat tahminleri, […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin yükselişi başladı mı?

Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin yükselişi başladı mı?

Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği, ADA coin fiyat tahminleri, beklentiler ve yorumlar bu yazımızda.

Cardano fiyat tahmini ADA coin geleceği

Cardano uzun süredir bir konsolidasyon sürecinde. Cardano teknik analizleri, artık yükselişin an meselesi olduğu görüşünde birleşiyor.

Cardano yatırımcıları, Cardano’nun ATH yaptığı dönemde ADA coinden son derece umutluydular. ADA bu süreçte çok güçlü dururken, market cap değeri açısından da en büyük 3. kripto para haline geldi. Ancak ondan sonra geçen süre, ADA tutanlar için oldukça güç geçti. Özellikle de son 40 gündür 2.28 dolar direncini aşamayan ADA coin pek çok traderin kabusu haline geldi.

Kripto piyasasının boğa koşusunda olduğu, BTC ve ETH’nin ATH zirve yeniledikleri şu dönemde sanki ADA coin 2,28 dolarlık direnci aşmış görünüyor. Elbette bugün yaşanacak, 2.28 dolar üzeri kapanış, ADA için yarın başka bir senaryoyu getirebilir.

ada coin fiyatADA/USD 1 Günlük grafik. Kaynak TradingView

ADA coin yükselir mi?

Şunu söylememiz gerekir ki Kasım ayı zaten ADA coin için Ekim’den daha iyi geçiyor ve 2 doların altına düştüğü günleri geride bırakmış izlenimi veriyor. Ancak ADA’nın son 24 saat içerisinde %16,53’e varan yükseliş performansı yatırımcıları daha da umutlandırıyor.

Cardano yatırımcılarının %45’i son 2 ayda zarar etmiş durumda.

ada coin geleceğiCardano karlılık grafiği. Kaynak intotheblock

Bugün yaşanan yükselişle birlikte, uzun süredir zararda bekleyen ADA sahipleri sayış emirleri koymaya başladılar. Şu anda borsalarda 150 milyon satış emri hazır bekliyor.

Öte yandan satın alama emirleri de var ki bu da piyasanın ADA coinin yükselmesini beklediği anlamına geliyor.

ADA coinin bundan sonraki dönemde en ciddi direnç seviyeleri olarak, 2,64 dolar ve 2,87 dolar seviyeleri öne çıkıyor.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

ADA coin fiyat analizADA coin spot borsa emir hacim grafiği. Kaynak: Coinalze

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

ADA coin fiyatı ADA/BTC

ada coin fiyat hedefiADA BTC 4 Saat Grafiği. Kaynak: TradingView

ADA coin’in yükseliş ivmesi BTC paritesini de etkilemiş durumda. ADA, BTC karşısında %10 oranında artarak uzun süredir takip ettiği düşüş trendini kırmış görünüyor.

 Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.27

ADA coin 2021 yıl sonu hedefi

Popüler analist “Crypto Capo” Cardano için 2021 yıl sonu hedefinin 10 dolar olduğu yorumunu yapıyor.

Analist, ADA coin fiyatının 2,25-2,45 dolar aralığında olduğu Cumartesi günü attığı, ADA coin yorum analiz tweetinde, ADA coinin 1,90 dolar ile dip bölgesi oluşturduğunu ve 10 dolar yolculuğuna başladığını yazdı.

Cardano yorum, ADA coin geleceği

İşte en gerçekçi ADA coin yorum analiz videolarından biri.

ADA coin yükselir mi?

Bazı Cardano yorumlarına göre, ADA coin Ethereum ve Bitcoin’in yatay hareket yaptığı sürede yükselme potansiyeline sahip. Elbette ADA coin fiyatının yükselmesinde, yapılacak olan güncellemelerin ve akıllı sözleşmelerin durumu da oldukça etkili olacaktır. Başarılı olunması durumunda ADA coin de yükselebilir. Daha fazla bilgi ve güncel teknik analiz için tıklayınız.

Cardano Alonzo güncellemesi nedir?

Cardano Alonzo güncellemesi, Cardano blockchaini üzerinde akıllı sözleşme yürütülmesine izin verecek bir güncellemedir. 

Cardano Alonzo güncellemesi ne zaman hayata geçti?

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano Alonzo güncellemesi 12 Eylül’de hayata geçti. 

Cardano akıllı sözleşmesi nedir?

Akıllı sözleşmeler, blockhain üzerinde istenilen koşullar yerine geldiğinde işlem yapan yazılım kodlarıdır. Cardano blockahini üzerinde yürütülen güncelleme çalışmaları ile blockhaine akıllı sözleşme kabiliyeti kazandırılmaya çalışılıyor.

İlgili: Cardano Alonzo güncellemesi testneti

ADA coin geleceği var mı?

ADA coin yorum yazılarına göre, ADA coin Alonzo güncellemesiyle birlikte kısa vade de 5 dolar, orta ve uzun vadede 10 ve 13 dolar fiyata ulaşma potansiyeline sahip. 

Cardano ADA coin arkasındaki büyük Cardano topluluğu sayesinde sürekli gelişen ve yenilenen bir platform. 

ADA/USD  ADA/TRY   ADA/TL

Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.27

Toplam kaç ADA coin var?

CoinMarketCap verilerine göre, toplam 33.072.998.333 ADA coinden 32 milyar kadarı dolaşımda bulunuyor. ADA coin en fazla 45 milyar adet basılabilecek. 

Cardano iyi bir yatırım mı?

Şu anda en büyük 3. kripto para konumunda bulunan Cardano ADA coin gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. ADA coin piyasanın güçlü coinlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Unutulmaması gereken bir gerçek de kripto para piyasasının yüksek volatiliteli olması. ADA coin bu volatilite içerisinde kendi yerini bulmaya çalışıyor.

Daha fazla Cardano ADA coin haberi için tıklayınız.

Cardona 10 dolara ulaşacak mı?

Smartereum’un yazarı Adam Web, ADA’nın parlak bir geleceği olduğuna inanıyor ve 2025 yılına kadar 10 doları görebileceğini tahmininde bulunuyor.

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi?

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi, evet ama bu bir – iki yılda gerçekleşecek bir şey değil. Tüm dünyanın kripto paralara geçişi sayesinde özellikle Cardano gibi sağlam paraların şu anki seviyesinden binlerce kat daha değerli olabileceği bir sır değil.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-ada-coin-f...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

82 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X