Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

03/16/2023

·

149 views


Cardano TVL Ayda Yüzde 20 Büyüme Gördü - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano’nun TVL’si neredeyse her ay %20 büyüyor ve böyle giderse gelecekte 3 milyar dolarlık TVL’ye ulaşma olasılığı var. En popüler blockchain ağlarından biri olan Cardano, Kilitli Toplam Değer (TVL)...

Cardano TVL Ayda Yüzde 20 Büyüme Gördü - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano’nun TVL’si neredeyse her ay %20 büyüyor ve böyle giderse gelecekte 3 milyar dolarlık TVL’ye ulaşma olasılığı var. En popüler blockchain ağlarından biri olan Cardano, Kilitli Toplam Değer (TVL) ölçümlerinde önemli bir büyüme görüyor. Cardano ağının TVL’si, ağın DeFi ekosisteminin artan popülaritesini vurgulayarak neredeyse her ay %20’lik bir artış gördü.

Son zamanlarda, Cardano ağındaki TVL, ağdaki ADA’daki tüm zamanların en yüksek (ATH) işaretini aştı ve bir önceki en yüksek seviyeyi kırdı. Bu önemli kilometre taşı, Cardano ağındaki DeFi ekosisteminin geliştiğini ve etkileyici bir hızla büyümeye devam ettiğini gösteriyor. Cardano’nun ADA fiyatı, Eylül 2021’de tanık olunan ATH’sine ulaşırsa, ağda kilitlenen fonların toplam değeri 3 milyar dolara ulaşacak ve bu da Cardano’yu dünyanın en büyük DeFi ağlarından biri yapacaktır.

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber

last Wednesday at 9:52 PM

·

11 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)