Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

11/07/2023

·

40 views


Cardano Toplam Kilitli Değeri Yükselişte - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano, toplam kilitli değere (TVL) göre kendisini ilk on kripto para birimi zinciri arasında konumlanıyor. Cardano’nun aylık yükselişi, aylık önemli bir artışla yatırımcılar arasında Ethereum ve...

Cardano Toplam Kilitli Değeri Yükselişte - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano, toplam kilitli değere (TVL) göre kendisini ilk on kripto para birimi zinciri arasında konumlanıyor. Cardano’nun aylık yükselişi, aylık önemli bir artışla yatırımcılar arasında Ethereum ve Solana’ya alternatiflere yönelik iştahın arttığını gösteriyor.

Ethereum, geçtiğimiz günkü %0,25’lik hafif düşüşe rağmen 24,154 milyar dolarlık TVL ile liderliğini sürdürüyor. Onu Tron ve BSC takip ediyor. Solana’nın geçen ay kaydettiği %32,68’lik artış, yatırımcı güveninin yeniden canlandığına işaret ediyor.

Cardano 11. sırada yer almasına rağmen bir aylık %53,22’lik dikkate değer bir değişimle umut verici bir büyüme gösteriyor. Şu anda kilitli toplam değeri 245,45 milyon dolardır. Bu büyük artış, DeFi hiyerarşisinde potansiyel bir sarsıntıya işaret edebilir. Özellikle Bitcoin şu anda TVL’de 238,75 milyon dolar ile Cardano’nun altında.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sahiplerinin %65'i Zararda - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sahiplerinin %65'i Zararda - Kripto Teknik Haber

11/30/2023

·

0 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)